Eğitimden, sağlığa veya mutfak masraflarına kadar hayatın her alanındaki toplu nakit ihtiyaçları için avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. Vatandaş hemen başvuruda bulunarak, acil masraflarını karşılayabiliyor. Üstelik 3 aya varan erteleme desteğiyle, vatandaş tüm ihtiyaçlarını çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılıyor. İşte Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası’ndan vatandaşların ihtiyaçlarına özel anında onaylanan ihtiyaç kredisi kampanyalarının başvuru yöntemleri ve başvuru koşulları!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank’tan İhtiyaçlarınız İçin 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın tüm masraflarınız için şubeye gitmeden başvurabileceğini ihtiyaç kredisinde ödemelerinize  3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Akbank’ın ihtiyaç kredisini şimdi kullanıyor, ödemesine tam 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Vatandaşa 3 aylık bir ekonomik rahatlama sunan Akbank’nın anında ihtiyaç kredisine şubeye gitmeden başvuru yapılabiliyor. Üstelik başvurular 7/24 saat dakikalar içerisinde onaylanıyor.

Akbank 3 ay sonra ödemeye başlanan ihtiyaç kredisine Akbank Mobil, Akbank İnternet Şubesi, Akbank Müşteri Hizmetleri ve Akbank ATM’lerinden başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ertelemeyi kullandığınızda faizi ilk taksit ödemenize yansıtılır. Ayrıca 3 ay ertelemede dahil 36 aya kadar 50.000 TL limitli, 24 aya kadar 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki limitli ve 100.001 TL ve üzeri limitte 12 ay vade seçimi yapabiliyorsunuz. Üstelik sadece %2.17’den başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz.

İş Bankası’ndan 100.000 TL’ye Kadar Anında Kredi

Türkiye İş Bankası’nın anında kredisi ile 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde uygun geri ödeme koşullarından yararlanarak, karşılayabilirsiniz. İş Bankası’nın 100.000 TL üst limitli anında kredisine İşCep, İş Bankası İnternet Bankacılığı, Bankamatik, İş Bankası Müşterileri Hizmetleri gibi kanallardan başvurabilirsiniz.
Bankacılık mevzuatı gereğince 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçerken, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade seçeneği sunuluyor.

Ziraat Bankası’ndan İhtiyaçlarınıza Özel 36 Ay Vadeli Kredi

Ziraat Bankası, nakde ihtiyacınız olduğu anda kredi çekebilmeniz için anında kredi hizmeti sunuyor. Ziraat Bankası’nın şubelerinin dışında Ziraat Mobil, Ziraat Bankası İnternet Şubesi, Ziraat web sitesi, Ziraat Bankası ATM’leri ile Ziraat Bankası Çağrı Merkezi kanallarından anında krediye başvuruda bulunabilirsiniz.