Akbank'a gelenler yaşıyor: Akbank, bünyesine yeni katılacak müşterilere faizsiz kredi veriyor. Şimdi Akbank'lı olmanın tam sırası!

Her gün biraz daha zorlaşan hayat şartlarına pandemi koşulları da eklenince geçinmek daha da zor hale geliyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler her ne kadar bu anlamda başarıya ulaşsa da esnafa resmen kepenk kapattırıyor. Hal böyle olunca da işsizlik artıyor, vatandaş ekonomik darboğazın pençesine düşüyor.

Öyle günler geliyor ki, zorunlu ihtiyaçlar bile karşılanamıyor. Böyle durumlarda da bankalar vatandaşın imdadına yetişiyor. Bu bankaların başında Akbank yer alıyor. Her kampanyasıyla vatandaşa başka bir artı sunan Akbank, şimdi de cepleri yormayan bir faizsiz kredi kampanyası başlatıyor.

Akbank Faizsiz Kredi Veriyor!

akbank 1

Akbank'ın faizsiz kredi kampanyası, Akbank ile ilk defa çalışacak müşteriler için geçerli oluyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek içinse, mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden Akbank'lı olmak gerekiyor. Akbank'a üye olup giriş yaptığınız anda evraklarınız tarafınıza kurye ile gönderiliyor. Siz evrakları imzaladıktan sonra 3 gün içerisinde faizsiz kredi kampanyası kullanılabilir hale geliyor.

Akbank bu kampanya kapsamında verdiği krediden 1 TL bile faiz ve herhangi bir masraf talep etmiyor. Kredi tahsis ücretinden tutun da hayat sigortası primine kadar, her kredi kullanımında ödenen standart masraflar, Akbank'ın sunduğu faizsiz kampanyası kapsamında müşteriye yansıtılmıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yalnızca Online Başvurular İçin Geçerli Oluyor!

akbank 3

Akbank'ın sunduğu bu faizsiz kredinin üst limiti 5 bin TL olarak belirleniyor. Maksimum vade süresi ise 12 ay oluyor. Bu koşullarda kullandığınız 5000 TL kredinin aylık taksitleri 416,67 TL, toplam geri ödeme tutarı ise yine 5000 TL oluyor.

Akbank'ın faizsiz kredi kampanyası yalnızca internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden Akbank'a yapılacak katılımlarda geçerli oluyor. Herhangi bir Akbank şubesi aracılığıyla başvuru yapan müşteriler bu krediden yararlanamıyor.

Herkese Tek Şans Tanınıyor!

akbank-5-1

5000 TL'lik faizsiz kredi kampanyası müşteri bazında tanımlanıyor. Başka bir deyişle, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapan her  müşteri bu 5000 TL faizsiz krediden yalnızca 1 kere yararlanabiliyor.

Akbank'ın faizsiz kredi kampanyası sayesinde vatandaşın nakit ihtiyacı anında çözülüyor, üstelik geri, ödemeler de cebi yormuyor. Sıfır faizli ve 12 ay vadeli 5 bin TL kredi, ilk kez Akbank'lı olacakları bekliyor!