Hepimizin zaman zaman ihtiyaçları olabiliyor. Böyle zamanlarda üst üste gelen harcamalardan bir an önce kurtulmak ve derin bir nefes almak istiyoruz. İşte biz derin bir nefes alabilelim diye Akbank, Vakıfbank ve QNB Finansbank harekete geçti ve yüzleri güldüren ihtiyaç kredisi fırsatlarını duyurdu. İşte size ilaç gibi gelecek o ihtiyaç kredileri!

Akbank Yüzleri Güldürdü!

AKBANK 1-1

Akbank, ülkemizin en köklü bankalarından biri. Uzun yıllardır vatandaşlara büyük fırsatlar sunan ve onları harcama derdinden kurtaran Akbank, şimdi de karşımıza oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ile çıkıyor. Harcamalarına yetişemeyen müşterilerine tam 60 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veren Akbank, bu kredisinde faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor. %1,64'lük bir faiz oranı sunan Akbank aynı zamanda 36 aya varan vade imkanıyla da müşterilerini sevindiriyor. Eğer siz de bu oldukça avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanmak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

VakıfBank Müjdeli Haberi Duyurdu!

vakıfbank 2-2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

VakıfBank, ihtiyaçları nedeniyle zorlu zamanlardan geçen müşterilerini düşünerek oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi fırsatı tasarladı. İhtiyaçları olan vatandaşlara tam 75 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veren VakıfBank bu kredisinde birçok farklı avantaj sunuyor. Yüksek faiz oranlarına savaş açan VakıfBank, sunduğu %1,55'lik faiz oranıyla görenleri sevindiriyor. Bununla birlikte 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunan VakıfBank, geri ödeme döneminde de büyük kolaylıklar sağlıyor. Eğer siz de VakıfBank'ın bu kredisinden yararlanmak isterseniz hemen şimdi VakıfBank mobil uygulamasını telefonunuzu indirip giriş yaparak kredi işleminizi başlatabilirsiniz.

QNB Finansbank da Onların Arasına Katıldı!

qnb 2

QNB Finansbank da Akbank ve VakıfBank gibi oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Paraya sıkışan müşterilerine tam 50 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank,  bu kredisinde %1,36 gibi bir faiz oranı talep ediyor. Piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunan QNB Finansbank, aynı zamanda tam 36 aya varan vade imkanı sağlıyor.

Eğer siz de QNB Finansbank'ın bu oldukça avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanmak isterseniz hemen şimdi size en yakın QNB şubesini ziyaret edebilirsiniz.