1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Dünyanın en çok tercih edilen akıllı tlefonlarını üreten Apple, şimdi de Akbank ile işbirliği yapıyor. Apple markalı iPhone modellerini indirimli alma fırsatı getiren Akbank kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Akbank müşterileri, eski telefonlarını iPhone ile yeniliyor. Üstelik 5.000 TL’ye varan değişim indirim fırsatının dışında ek indirim oranlarından da yararlanabilirsiniz. İşte Akbank’ın en yeni iPhone indirim kampanyasının ayrıntıları!

Akbank Mobil’de iPhone Cihazlara İndirimler

Akbank tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında Akbanklılar, iPhone modellerini çok cazip fiyat seçenekleriyle satın alabiliyor. Akbank Mobil uygulamasında Troy ile gerçekleştirilen Akbank iPhone teklifini hemen kullanabilirsiniz.  Akbanklılar, cep telefonlarına Akbank Mobil uygulamasını indirerek, “Troy” firması tarafından gerçekleştirilen Akbanklılara özel iPhone teklifinden anında faydalanmaya başlayabiliyor.

Akbank Mobil kampanyası kapsamında eski telefonunu getirene anında 5.000 TL nakit ödeme gerçekleştiriliyor. Ayrıca Akbank Mobil uygulaması kullanıcılarına özel olarak tam 1.300 TL’ye varan iPhone indirim kampanyası gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında Akbanklılar, iPhone SE modelinde 1.300 TL ve iPhone 11 modelinde 1.2450 TL değerinde indirim fırsatlarından yararlanabiliyor.
Akbank ile Apple işbirliğinde sürdürülen proje kapsamında Akbanklılar, Akbank Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” kısmındaki Apple ürünlerini önemli indirim oranları ve 3 aya varan vadeli kredi seçenekleriyle satın alma şansına sahip olabiliyor. Akbank tarafından indirim ve kredi desteği kampanyası sağlayan Apple iş birliği çerçevesinde, Apple’nin Türkiye’deki resmi distribütörü Troy aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

iPhone 11’de 1.250 TL İndirim

Akbank ile Apple arasında imzalanan protokol kapsamında, şirketin Türkiye’deki distribütörü Troy aracılığıyla gerçekleştirilen kampanyada Apple ürünlerinde özel indirimlerden ve 3 ay vadeli kredi desteğinden faydalanılabiliyor. Kampanya kapsamında Akbank eski telefonunu getirene tam 5.000 TL’ye varan indirim oranlarından yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca Akbank Mobil uygulamasına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında tam 1.300 TL tutarında indirimle sıfır bir iPhone SE cihaza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz indirim hakkınızı iPhone 11 modeli içinde kullanabilir ve bu modele tam 1.250 TL tutarında indirim oranından faydalanabilirsiniz.

Akbank’ın Mobil uygulamasını cihazınıza hızla indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra şubeye gitmenize gerek olmadan hemen kolayca Akbank Mobil “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, Akbanklı olabilirsiniz.