Son dönemlerde bazı bankaların yapmış oldukları faizsiz kredi kampanyası, birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Birbiri ardında gelen kampanyaların arasında sıfır faiz özelliği ile dikkatleri üzerlerine toplayan bankalar, bu konuda müşteri portföylerini de epey genişletmiş görünüyor. İşte sizler için sıfır faizle kredi veren bazı bankalar ve kredi koşullarına ilişkin detaylar!

Akbank Faizsiz Kredi

Akbank'ın yapmış olduğu faizsiz kredi kampanyası kapsamında 10.000 TL'ye kadar kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için 17.10.2022 ve 30.11.2022 tarihleri arasında telefonunuza Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonuna tıklamanız gerekiyor. Bankanın yapmış olduğu kampanyadan yalnızca yeni Akbanklılar yararlanabiliyor. Yukarıda verilen tarihler arasında Akbanklı olarak ilke kez asıl Axess veya Wings kartlarına başvurmanız ve başvurunuzun onaylanması gerekli. Yapmış olduğunuz başvurunuz onaylanır onaylanmaz taksitli avans limitiniz doğrultusunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için son tarih ise 31.12.2022 olarak belirlenmiş durumda. Kampanyadan yararlanabilmek için bu tarihe kadar tüm başvuru süreçlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

İş Bankası Faizsiz Kredi

Faizsiz kredi veren bankalardan birisi de İş Bankası. Bankanın kampanyasından yararlanabilmek için telefonunuza İşCep'i yükledikten sonra uygulama içerisinde bulunan "Müşteri Olmak İstiyorum" butonunu tıklayarak İş Bankası müşterisi olmanız ve kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Her müşterinin yalnızca bir kez yararlanabileceği kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilir. 5 ay vade ile sınırlı olan faizsiz nakit avansınız için maksimum tutar 10.000 TL'dir bu tutarın üzerindeki başvurularda geçerli faiz oranı uygulanır. Kampanyanın minimum tutarı ise 300 TL'dir. İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları kampanyaya dahilken, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart kampanya kapsamında değildir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Denizbank Faizsiz Kredi

Faizsiz kredi olanaklarını müşterilerine sunan bankalardan birisi de Denizbank. 5.000 TL'ye kadar 0 faizli kredi olanağı sunan bankanın belirlemiş olduğu geri ödeme süresi ise 6 ay. Eğer siz de Denizbank'ın 6 ay vadeli 0 faizli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans fırsatını ve ayrıca 1 yıllık BluTV üyeliğini kaçırmak istemiyorsanız 01.11.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında DenizBank.com'dan kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Ya da Kasım ayında MobilDeniz'den yeni müşteri olarak MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.