İhtiyaçlar kapınıza dayandıysa eğer endişelenmeyin. Akbank ve Garanti BBVA, ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştu!

Dönem dönem hepimiz zorlu zamanlardan geçebiliyoruz. Bir anda ortaya çıkan ihtiyaçlar ve bizi zor duruma sokan ödemeler, bazen içinden çıkılamaz bir hale gelebiliyor. Eğitimi, sağlığı, alışverişi derken birçok şeye aynı anda yetişmeye çalışıyoruz. Sırtımızdaki yükün iyice arttığı bu dönemlerde bize yardım edecek birilerini arıyoruz. İşte bizim bu zorlu zamanlarımızda bize yardım etmek için sıraya giren Akbank ve Garanti BBVA, verdikleri ihtiyaç kredisi fırsatları ile vatandaşların yüzünü güldürmeyi başarıyor. İşte detaylar!

Akbank Müşterilerine Derin Bir Nefes Aldıran O Fırsat!

akbank 13

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank, uzun yıllardır ülkemize hizmet veriyor. Bu zamana kadar milyonlarca insana birbirinden farklı ve avantajlı fırsatlar sunan Akbank, bu fırsatlara devam ediyor ve bu sefer de ihtiyaç sahibi müşterilerinin yardımına koşuyor. İhtiyaç Kredisi kampanyasını duyuran Akbank, şimdiden oldukça yoğun bir talep görüyor. Kredi alacak olan müşterilerin gözünü korkutan yüksek  faiz oranlarını ortadan kaldıran Akbank; 15.000 TL ‘ye varan kredi tutarını, %1,59’luk bir faiz oranı ile vatandaşlara sunuyor. Bu faiz oranı ile, faizi neredeyse sıfıra indiren Akbank’ın ihtiyaç kredisinin avantajları bunlarla bitmiyor. Geri ödeme noktasında müşterilerinin rahat edebilmelerini isteyen Akbank, 36 aya varan vade imkanı ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Eğer Akbank’ın bu kredi fırsatından yararlanmak isterseniz Akbank’ın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Sevindiren Haber Geldi!

garanti 14 2

Garanti BBVA’da aynı Akbank gibi müşteri dostu bir tutum benimseyen bankalardan biri. Bu tutumunu devam ettiren Garanti BBVA, ihtiyaçları nedeniyle sıkışan vatandaşları düşünerek tam 15.000 TL verdiği bir kredi fırsatı sunuyor. Bu fırsatında faiz oranlarını oldukça düşüren Garanti BBVA, %1,69 oranında bir faiz oranı sunmasıyla adından söz ettiriyor. 36 aya kadar vade imkanı sunan Garanti BBVA, geri ödeme noktasında da müşterilerinin gelir düzeyine uygun bir planlama yapıyor. Garanti BBVA’nın sunmuş olduğu bu ihtiyaç kredisi fırsatına olan talep, şimdiden oldukça fazla. Siz de zaman kaybetmeden bu kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi başvuru yapabilir ve kredinizi oldukça kısa bir sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA’nın bu büyük fırsatından yararlanmak isterseniz Garanti BBVA’nın resmi internet sitesine girebilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine uğrayabilirsiniz.