Günümüzde hepimizin büyük ihtiyaçları var ve hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Düğünü, tatili, eğitimi, alışverişi derken hangi birine yetişeceğimizi şaşırdığımızda oldukça zorlu dönemler yaşayabiliyoruz. Sırtımızdaki yükü biraz hafifletmek ve bir ''oh!'' çekmek için kampanya ve fırsatlar arasak da bizim için uygun olanını bulmak zor olabiliyor. Eğer siz de ihtiyaçlarınızın yüklerinden yorulduysanız ve derin bir nefes almak için arayıştaysanız Akbank ve İş Bankası'nın vatandaşlara sunmuş olduğu birbirinden avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları tam da size göre. Hemen şimdi bu fırsatlardan yararlanarak ihtiyaçlarınızın yükünden kurtulabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

Akbank'tan Müşterilerinin Yüzünü Güldüren Büyük Kampanya!

akbank2

Akbank, ülkemize yıllardır verdiği sağlam hizmet ile neredeyse tüm vatandaşların güvenini kazanmayı başarmış bir banka. Müşterilerinin memnuniyetine son derece önem veren Akbank, bu zamana kadar sunduğu birçok fırsatla yaptığı gibi Akbank İhtiyaç Kredisi fırsatıyla da yüzleri güldürmeye devam ediyor. Yüksek faiz oranlarını kaldıran Akbank %1,55'lik bir faiz oranı sunarak, faiz durumunu neredeyse sıfıra indiriyor. 36 aya varan vade fırsatıyla geri ödeme noktasında müşterilerine büyük bir yardım eden Akbank, müşterilerinin gelir düzeylerine göre taksitlendirme yapabilmelerini de sağlıyor. Eğer Akbank'ın bu görülmemiş fırsatlarından yararlanmak isterseniz, Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak Akbank İhtiyaç Kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterli. İşte Akbank ile kredi sahibi olmak ve ihtiyaçlardan kurtulmak bu kadar kolay.

İş Bankası'nın Bu Fırsatından Yararlanmayan Kalmasın!

iş bankası2

İş Bankası da müşteri memnuniyetini ön planda tutan bankalardan biri. İhtiyaç sahiplerini unutmayan ve onlar için iyi bir fırsat sunan İş Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyası ile şimdiden oldukça fazla talep görüyor. Faiz oranlarını dert eden müşterileri için bu derdi ortadan kaldıran İş Bankası %1,60 faiz oranıyla müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Bununla birlikte 36 aya varan vade imkanı veren İş Bankası; geri ödeme noktasında da müşterilerinin yanında olarak 3 aylık erteleme imkanı veriyor. İş Bankası'nın bu büyük kredi fırsatından yararlanabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen şimdi İş Bankası'nın internet sitesine girerek ya da İş Bankası müşteri temsilcinizi arayarak kredi sahibi olabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!