Nakit ihtiyacı dönem dönem herkesin sorunu olabilir. Eğer siz de böyle bir sorun yaşarsanız Akbank ve İş Bankası’nın kefilsiz, şartsız kredilerini mutlaka inceleyin.

Her ne iş yaparsak yapalım, ya da ne kadar tedbirli olursak olalım, dönem dönem birçoğumuz nakit anlamında sıkışıklık yaşayabilir ve ekonomik anlamda zorlanabiliriz. İşte böylesi dönemlerde, yaşadığımız ekonomik darboğazdan çıkabilmek için en pratik yöntemlerden birisi de bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredileri olanakları olur. Ancak, ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçlardan kaynaklanan ekonomik sıkışıklıklar karşısında bankaların birçok evrak ve üstüne de kefil istiyor olmaları sizi zor duruma düşürebilir. İşte, olası nakit sıkışıklığınızı en acil şekilde çözmek istiyorsanız size Akbank ve İş Bankası’ndan büyük fırsat!

Akbank Anında İhtiyaç Kredisi

akbank-10

Üniversiteye Başlayan Öğrencilerin İlgilendiriyor, O Kurumlar Geri Ödemesiz Her Ay 2650 TL Burs Verecek! Üniversiteye Başlayan Öğrencilerin İlgilendiriyor, O Kurumlar Geri Ödemesiz Her Ay 2650 TL Burs Verecek!

Bir anda karşılaştığınız ihtiyaçlarınız var fakat bir anda ihtiyacınız olan krediyi çekemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Öyleyse Akbank’ın Direkt Kredi’si tam size göre. Banka şubesine dahi gitmeden, evinizin konforunda internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da SMS yoluyla yapabileceğiniz başvuru sonrasında krediniz hazır. Banka başvurunuz onay alır almaz, krediniz kefilsiz, şartsız hesabınıza yatar. Eğer banka kredi notunuz kredi çekmenize elverişli ise onay almanız için hiçbir engel yok diyebiliriz. Akabinde %1,56 faiz oranı ile kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredinizi 36 ay vade ile geri ödeyebilir, ihtiyacınız olan nakit sıkıntısını hiç bunalmadan, daralmadan atlatabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İŞ BANKASI-2

Aynı şekilde içinde bulunduğunuz nakit darboğazını en hızlı şekilde atlatmanıza yardımcı olacak bir diğer banka da İş Bankası. İŞ Bankası, 7/24 kredi çekebilmenize olanak tanıyan teknik ve finansal altyapısı ile nakde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Yine şubeye bile gitmeden gerçekleştirebileceğiniz kredi başvurunuzu İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanır onaylanmaz başvurmuş olduğunuz kredi tutarı anında İş Bankası vadesiz hesabınıza aktarılır. Bankanın 36 ay geri ödemeli anında ihtiyaç kredisi desteği için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,60’dan başlıyor. Ancak İş Bankası’nın 36 ay vadeli anında ihtiyaç kredileri 50 bin TL’ye kadar olan başvurular için geçerlidir. 50 bin TL ve üzeri miktarlardaki ihtiyaç kredisi başvurularınızda ise vadeniz 24 ay olacaktır.

Öyleyse siz de, karşılaştığınız herhangi bir finansal tıkanıklık durumunu kendinize dert etmeden, Akbank ya da iş Bankası’nın sunmuş olduğu anında kredi olanaklarından yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz