İhtiyaçlarınız ortaya çıktığında onları karşılayacak yeterli bir nakit birikime sahip değilseniz bankaların ihtiyaç kredileri sayesinde bu sıkışıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Hatta önce ihtiyaçlarınızı gidermek ardından kredi geri ödemenize başlamak isterseniz Akbank ve TEB bu konuda da destek olan bankalar arasında. Akbank ve TEB’den alacağınız kredilerle önce neye ihtiyacınız varsa onları giderebilir, ardından 3 ay geçtikten sonra kredi taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. İşte detaylar!

Akbank ile 3 Ay Ödemesiz Kredi

akbank 17

Akbank, birçok alanda yürüttüğü bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra ihtiyaç kredisi avantajları ile de müşterilerine profesyonel bankacılık hizmeti veren önemli kuruluşlar arasında. Özellikle anında hesabınıza geçen Direkt Kredi, 3 ay ertelemeli kredi ve şubeye bile gitmeden kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz kredi seçenekleri ile siz de zaman kaybetmeden başvurunuzu yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi ve Başvuru Koşulları

ihtiyaçç

Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurunuzu dilerseniz Akbank.com'dan, dilerseniz Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak ya da Akbank Mobil’den gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade ile kullanımınıza açtığı ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1.55’tir. Ancak erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. Yani bu şekilde düşünüldüğünde 3 ay ertelemeli kredinin vadesi 33 aydır. Bunun yanı sıra ilk ödeme en çok 92 gün ertelenebilir. Başvurunuz onaylandıktan sonra şubeye götürmeniz gereken evraklar ise şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi ve özel sektör çalışanlarından ayrıca SGK Hizmet Döküm Belgesi istenir.

TEB 3 Ay Ödemesiz Kredi

teb 17

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İhtiyaç kredisi taksitlerini 3 ay ertelemenize olanak tanıyan bir diğer banka ise TEB. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi sayesinde bireysel kredi ihtiyacınız olduğu an tek tıkla kredinizin hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Şubeye bile gitmeden evinizin konforunda yapabileceğiniz başvuru yöntemleri ile dakikalar içerisinde kredi talebinizi oluşturabilirsiniz. Onay sürecinden sonra ise krediniz gerekli evrakları şubeye getirmenizle birlikte anında hesabınızda. 3 ay ile 36 ay arası vadelerle çekebileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç krediniz için banka tarafından belirlenen faiz oranı ise %1,59. 1.000 TL ile 100.000 TL aralığında çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu içinse 18 ila 70 yaş aralığında olmanız gerekir. Eğer yaş şartının yanı sıra yeterli kredi notu ve gelir koşullarını da sağlıyorsanız çekebileceğiniz ihtiyaç kredinizin geri ödemelerine dilerseniz 3 ay sonra da başlayabilirsiniz. Son olarak CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için herhangi bir şekilde kefile ya da teminat göstermenize gerek olmadığını da belirtelim.