Nakit ihtiyacı olanlara müjde; Akbank ve TEB'den geliyor! Türkiye'nin iki dev bankası 3 ay erteleme fırsatıyla benzersiz bir kredi sunuyor!

Son dönemlerde tüm dünyanın yaşadığı ekonomik sıkıntılar, ne yazık ki ülkemizde de boy gösterdi. Covid 19 pandemisi kapsamında alınan tedbirler her ne kadar sağlık anlamında başarıya ulaşmış olsa da, ekonomik olarak büyük çöküntülere yol açtı. Kapanmalar ve yasaklar nedeniyle birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı. Hal böyle olunca da ihtiyaçları karşılamak bir hayli zorlaştı.

Şimdilerde ise aşılanma sayesinde hayat normalleşmeye başladı. Okulların ve iş yerlerinin açılmasıyla masraflar daha da arttı. Uzun bir süreyi daha düşük gelirle atlatan vatandaşlar da son dönemlerde artan ihtiyaçlarını giderebilmek için banka kredilerini araştırmaya başladı. Bu aşamada vatandaşa destek Akbank ve TEB'den geldi. İki dev banka, 3 ay erteleme imkanıyla herkese kredi vermek için harekete geçti.

Akbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

akbank-6

Kredi çekmek isteyenlere müjde!! Akbank, %1,52 ile %1,96 arasında değişiklik gösteren faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi sunuyor.  Faiz oranları, kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklik gösterirken, vade süresi 50 bin TL'ye kadar olan krediler için azami 36 ay, 50 bin TL üzerindeki krediler içinse en fazla 24 ay şeklinde belirleniyor.

Düşük faiz ve uzun vade avantajına ek olarak Akbank, kredi taksitlerini 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Şayet erteleme imkanından faydalanılmışsa, bu durumda kredinin maksimum vade süresi 33 ay ile sınırlandırılıyor. Akbank'ın bu avantajlı kredisine tüm Akbank şubelerinden, internet bankacılığından, Akbank mobil uygulamasından ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz, anında hesabınıza aktarılıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

TEB Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

teb-1

Nakit ihtiyacı olanlara bir destek de TEB'den geliyor. Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB aracılığıyla düşük faiz, uzun vade ve 3 ay kredi erteleme avantajıyla ilaç gibi bir kredi sunuyor. Hali hazırda CEPTETEB'li müşterilerine %1,59 faiz oranı vadeden TEB, CEPTETEB'e yani katılacak müşterilerine ise %1,45 oranında hoş geldin faizi sunuyor. Bu koşullarda vereceği kredinin vadesini ise maksimum 36 ay olarak belirliyor.

TEB, bu avantajlara ek olarak kredi taksitlerini 3 ay erteleme imkanı sunuyor. CEPTETEB ihtiyaç kredisine internet bankacılığı, mobil uygulama ve telefon bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de nakit ihtiyacınızdan kurtulup keyfinize bakmak kalıyor.