Siz kredinizi alın, geri ödeme dönemini dert etmeyin!

Neredeyse son iki yıldır ülkemizi esiri altına almış olan Covid-19, vatandaşları pek çok açıdan olumsuz etkiledi. Pandemi dönemi ile hızlı fiyat artışları bir araya gelince vatandaşlar bu zorlu dönemlerden kurtulmak için bir çıkış yolu aramaya başladı. Bankalar bu zamanlarda sayısız kredi imkanı sunsa da geri ödeme döneminde yaşanan zorluklar düşünüldüğünde bu durum, kredi almanın önünde koca bir engel oluşturmaya başladı. İşte vatandaşların bu zorlu durumunu gören ve buna bir çözüm üretmek için kolları sıvayan TEB ve Akbank, 3 ay ertelemeli kredi fırsatlarını duyurarak yüzleri güldürdü. İşte o iki bankanın sunmuş olduğu oldukça avantajlı kredi fırsatları!

TEB Müşteri Dostu Tutumunu Sürdürüyor!

teb-10

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Müşteri dostu tutumunu her zaman sürdüren TEB, vatandaşların derin bir nefes alabilmeleri için harekete geçerek onları sevindirecek bir kredi fırsatı sundu. İhtiyaç sahibi müşterilerine tamı tamına 15 bin TL'ye varan kredi sunan TEB, bu kredi fırsatında %1,36'lık bir faiz oranı sunarak faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor. 36 aya varan vade imkanı sunan TEB, geri ödeme döneminde de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Kredi kullanımından sonraki ilk 3 ay herhangi bir geri ödeme talep etmeyen TEB, müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

TEB'in bu 3 ay ertelemeli kredisinden siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi TEB'in resmi internet sitesine girerek ya da TEB mobil uygulamasını telefonunuza indirerek kredi başvurunuzu gereçekleştirebilirsiniz.

AKBANK Müjdeli Haberi Duyurdu!

akbank 3

AKBANK da TEB gibi müşterilerine geri ödeme döneminde tamı tamına 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. İhtiyaç sahibi müşterilere 10 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veren AKBANK, bu kredisinde %1,92'lik bir faiz oranı sunuyor ve bu oran ile duyanları şaşırtıyor. Bunun yanında tam 36 ay vade imkanı da sunan AKBANK, bu kredi fırsatı ile şimdiden oldukça büyük bir talep görüyor.

Eğer siz de geri ödeme dönemini dert etmenize engel olan bu 3 ay ertelemeli kredi fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da kredi başvurusu yapmak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak gerekli olan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.