Günlük finansal yaşam içerisinde önemli araçlardan birisi de ihtiyaç kredileridir. Günlük hayatınızda bir anda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı herhangi bir finansal darboğaza düşmeden karşılamanıza yardımcı olan bu krediler gerçekten de çoğu zaman bir nefes niteliğinde. Ancak özellikle bazı bankaların daha az prosedür, daha düşük faiz ve daha esnek ödeme olanakları bu kredileri birçok kişi için daha avantajlı ve cazip bir hale getiriyor. İşte o bankalardan Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi olanakları… Bu üç bankadan alacağınız krediler için şubeye adım bile atmanıza gerek yok. Siz başvurun, onaylanır onaylanmaz para hesabınıza yatsın. İşte yeni nesil bankacılık ve kolay kredi koşulları…  

Akbank

akkk bank       

İhtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden karşılamanıza yardımcı olan Akbank, uygun kredi seçenekleri ile eğitimden sağlığa, düğünden balayına birçok ihtiyacınız için kredinizi hesabınıza yatırıyor. Akbank ihtiyaç krediniz sayesinde acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın 36 ay vade için belirlemiş olduğu %1,73 faiz oranı ile alabileceğiniz kredinizi dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Eğer siz de 18 yaşından büyükseniz ve bankalar tarafından kabul gören bir kredi notuna sahipseniz kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Yapı Kredi

yapıı

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bugünün ihtiyaçlarını yarına ertelememeniz için bir fırsat da Yapı Kredi’den. Eğer Yapı Kredi müşterisi iseniz banka şubesine bile gitmeden kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, bankanın İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’den bireysel başvuru yapmak. Dilediğiniz yerden yapabileceğiniz banka başvurunuzu %2.09 faiz oranı ve 36 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz.

İş Bankası

iş bankasıı

Esnek ödeme planları ve oldukça uygun faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı karşılayan bankalardan birisi de İş Bankası. Herhangi bir şekilde şubeye dahi gitmenize gerek kalmadan kolaylıkla başvurabileceğiniz krediniz hızlı değerlendirme ve onay sürecinin ardından anında hesabınıza yatırılıyor. %1.60 olarak belirlenen faiz oranları ile çekebileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredinizi 36 ay vade ile bütçenize uygun taksitlerle ödeme imkanına sahipsiniz. Üstelik İş Bankası Anında Kredi’ye başvururken dilediğiniz takdirde ilk taksitinizi krediyi kullandıktan 3 ay sonra geri ödemeye başlayabilirsiniz.