Ail nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm geldi: Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası şubeye gitmeden anıda kredi veriyor!

Hayat şartları her gün biraz daha zorlaşıyor. Pandemi koşulları da bu zorluklara tuz biber oluyor. Nakit ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak banka kredilerine talep artıyor. Bu durum, bankalar arasında kıyasıya bir rekabet başlatıyor. Bu rekabet ortamından sıyrılmak isteyen bankalar türlü kampanya ve promosyonlarla bir adım öne çıkmaya çalışıyor. O bankaların başında Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası yer alıyor.

Akbank Direkt Kredi

akbank-6

Akbank acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm sunuyor. Hiç şubeye gitmeden kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredinin faiz oranı %1,64 olarak belirleniyor. 50 bin TL ve altı kredi kullanımlarında maksimum 36 ay vade imkanı sunulurken, 50 bin TL ve üzeri kredi kullanımlarında bu vade maksimum 24 ay oluyor. Bu avantajlara ek olarak Akbank, kredi taksitlerini 3 aya kadar erteleme imkanı sunuyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bu şartlarda Akbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 70.519,23 TL, aylık taksitleri ise 1.951,58 TL olarak belirleniyor. Akbank Direkt Kredi'ye Akbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi

Nakite sıkıştığınız anda Yapı Kredi size destek çıkıyor. Şubeye bile gitmeden kullanabileceğiniz  Yapı Kredi anında kredi ile tüm nakit ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor. Yapı Kredi bu kredi ürünü için faiz oranlarını %2,19 ve %2,67 arasında belirliyor. Vade süresine ve kredi başvurusu yapan kişinin ödeme performansına göre değişiklik gösteren cazip faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile Yapı Kredi anında kredi, vatandaşın gözdesi haline geliyor.

Yapı Krediden %2,19 faiz oranı ve 36 a vade ile çekeceğiniz 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 77.935,02 TL, aylık taksitleri ise 2.164,86 TL oluyor. Yapı Kredi anında krediye internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılabiliyor. Krediniz onaylanır onaylanmaz para hesabınıza yatıyor.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası-1

İş Bankası her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de vatandaşın derdine çözüm üretmeye devam ediyor. %1,60'dan başlayan taksitlerle benzersiz bir kredi fırsatı sunan İş Bankası'ndan kullanacağınız 36 ay vadeli kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.715,08 TL, aylık taksitleri ise 1.936,53 TL oluyor.

İş Bankası anında krediye İşcep üzerinden, internet bankacılığından ve tüm ATMlerden başvurulabiliyor. Kredi başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor. Onaylanan kredi tutarı ise hemen hesabınıza yatıyor.