İhtiyaçlar bitmek tükenmek bilmiyor. İçerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde bile mutlaka alınması ya da ödenmesi gerekenler oluyor. Ancak pandemi koşulları birçok kişinin işsiz ve parasız kalmasına sebep olunca, her türlü ihtiyacı karşılamak zorlaşıyor. Bu durumda da vatandaşa destek bankalardan geliyor. Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi, şubeye gitmeden başvurabileceğiniz 100 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

İş Bankası Anında Kredi

iş bankasıı

Nakit ihtiyaçlarınız için çözüm İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası %1,60 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlarda maksimum vade 36 olarak belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan kredilerde bu süre 24 ay oluyor. Bu koşullarda İş Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.715,08 TL, aylık taksitleri ise 1.936,53 TL oluyor.

İş Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisine başvurmak için şubeye gitmek gerekmiyor. İnternet Bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması ve telefon bankacılığı ile de İş Bankası ihtiyaç kredisine başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Akbank Anında Kredi

akbank-18

Nakite ihtiyaç duyduğunuz anda size el uzatan bankalardan biri de Akbank oluyor. Akbank, %1,67 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm getirecek bir kredi fırsatı sunuyor. 50 bin TL'yi aşmayan tutarlar için  maksimum vade 36 ay olarak belirlenirken 50 bin TL üzerindeki tutarlar için bu süre 24 ay oluyor.

Bu koşullarda Akbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 70.927,01 TL, aylık taksitleri ise 1.962.90 TL oluyor. Bu krediye başvurmak için Akbank şubesine gitmek gerekmiyor. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı aracılığıyla Akbank ihtiyaç kredisine başvurulabiliyor.

Yapı Kredi Anında Kredi

yapı kredi-12

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Nakit ihtiyaçlarınız için bir çözüm de Yapı Krediden geliyor. Yapı Kredi %2,19'dan başlayan faiz oranlarıyla benzersiz bir kredi sunuyor. 50 bin TL ve altındaki kredilerde maksimum vade 36 ay olurken 50 bin TL altındaki kredilerde bu süre 24 ay şeklinde belirleniyor.

Yapı Kredi'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin %2,19 faiz oranıyla aylık taksitleri 2.164,86 TL, %2,49 faiz oranı ile ise aylık taksitleri 2.286,09 TL oluyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisine tüm Yapı Kredi şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza geçiyor.