Eğitimden, sağlığa ve hatta günlük mutfak giderlerine kadar hayatın her alanında karşılaşılan acil harcamalar için gerekli finansman için ihtiyaç kredileri sunuluyor. Üstelik Türkiye’de o 3 banka tüm müşterilerine ihtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini erteleme fırsatı sağlayan ihtiyaç kredisi sunuyor. Yeni 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sayesinde şimdi kullanılan kredi tam 3 ay sonra ödenmeye başlanıyor. Peki 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hangi bankalardan alınır? 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank 3 Ay Ertelemeli Anında İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından düzenlenen yeni ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde ihtiyaçları değil, ödemeleri ertelemek mümkün oluyor. Ekonomideki olumsuzluklar nedeniyle birikim yapamayan ancak acil ihtiyaçları ortaya çıkanlar Akbank’a başvuru yapıyor. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde şimdi kullanılan kredi tam 3 ay sonra ödenmeye başlanabiliyor. Vatandaşa rahat bir nefes aldıran Akbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde, herkese uygun çok avantajlı ödeme koşulları da sunuluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank dijital bankacılık kanallarından 7 gün 24 saat başvuru yapılabilen 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları dakikalar içerisinde alınıyor. Kampanya kapsamında 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarında 3 ay ödemesiz olarak toplam 24 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Bankacılık mevzuatı gereğince 50.000 TL’ye kadar olan limitlerde 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki limitlerde 24 ay vade seçilebiliyor. Üstelik Akbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde %2.03’ten başlayan faiz oranları sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan yeni 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi sayesinde 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için kredi kullanılabiliyor. İlk taksit ödemesi 3 ay sonra başlayan bu ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.001 TL üstüne 24 ay vade seçeneğiyle birlikte kişiye özel avantajlı faiz oranları sunuluyor. Yapı Kredi müşterileri Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu 7 gün 24 saat yapabiliyor.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Ayrıca her tüketici için sadece %2.15’ten başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi başvuruları QNB Mobil ve QNB Finansbank İnternet Şubesi üzerinden de yapılabiliyor.