Artık neredeyse hepimiz vakit nakittir anlayışı ile yaşıyoruz. Dolayısıyla karşımıza çıkan herhangi bir nakdi problem olduğunda bu sorunu bankamızla da en hızlı bir şekilde çözmek istiyoruz. Bu nedenle bankalar da hem zamanın ruhuna hem de müşterilerinin acil ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermek için her geçen gün yeni argümanlar geliştiriyorlar. Modern bankacılığın bu yönünü en doğru şekilde uygulayan bankalar arasında yer alan Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası da bu kapsamda değerlendirebileceğimiz bankalardan. İşte söz konusu bankaların anında kredi olanakları ve detaylar!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank Anında Kredi

Kurulduğu günden bu yana her zaman müşterileri için modern, kaliteli ve hızlı bankacılık işlemleri uygulayan Akbank, acil kredi ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Uzun başvuru prosedürleri ile zaman kaybetmemenizi sağlayan Akbank, Anında Kredi olanakları ile 7/24 yanınızda. Akbank Direkt Kredi ile şubeye gitmeden ihtiyacınız olan nakdi çekebilir ve başvurularınızı Akbank Mobil ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda öncelikle Akbank Mobil'e giriş yapıp ardından telefonunuzu sallayarak kredinizi kullanabilirsiniz. Toplamda Akbank Direkt Kredi ile 250.000 TL​'ye kadar kredi çekebilirsiniz. Bunun için bankadan örneğin 36 ay vade ile 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde yüzde 2,24 oranında faiz üzerinden aylık geri ödemeleriniz 444, 47 TL olarak hesaplanır. Toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 16.056,00 TL'dir.

Yapı Kredi Anında Kredi

Aynı şekilde ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanıza yardımcı olan Yapı Kredi Bankası da anında kredi desteği ile yanınızda. Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata birçok ihtiyacınız için çekebileceğiniz Yapı Kredi Anında Kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 3,29. Bu koşullarda örneğin 36 ay vade ile çekebileceğiniz 10.000 TL tutarındaki krediniz için bankaya aylık ödemeniz gereken tutar yalnızca 537,14 TL.

İş Bankası Anında Kredi

Nakit ihtiyaçlarınızı bekletmeden kolayca karşılayabilmenizi sağlayan İş Bankası anında Kredi, 200.000 TL'ye kadar çekebileceğiniz ve size özel faiz oranları ile sunulan bir kredi türü. Şubeye gitmeden kredi çekmenin mümkün olduğu bu kredi türünde, İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden Anında Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 1,95. Bu koşullarda örneğin 36 ay vade ile çekebileceğiniz 10.000 TL tutarındaki krediniz için bankaya aylık ödemeniz gereken tutar yalnızca 420,42 TL.