Dijital bankacılık altyapısının yaygınlaşmasıyla birlikte artık kredi çekmek için banka şubesine gitmeye gerek yok. Vatandaşlar 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyduğunda imzasız, evraksız bankadan kredi kullanabiliyor. Türkiye’nin 3 büyük bankası Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası tarafından duyurulan anında kredi kampanyasıyla hem kolayca hem de uygun koşullarda kredi anında kullanabiliyor. Şubeye gitmeden kredi nasıl çekilir? Bankaların anında kredi koşulları neler? İşte Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi anında kredi başvuru yöntemleri!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank 3 ay Ertelemeli Direkt Kredi

Akbank, dijital bankacılık altyapısını güçlendirerek, müşterilerine hemen hemen tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmelerine gerek olmadan yapabilmelerini sağlıyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları da artık şubeye gitmeden yapılabiliyor. Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi dijital bankacılık kanalları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Akbank’ın dijital bankacılığa özel direkt kredi ürünüyle hem 7/24 şubeye gitmeden kredi kullanılabiliyor hem de 3 ay erteleme imkanından yararlanılabiliyor.

Akbank direkt kredi ile 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik dakikalar içerisinde değerlendirilen kredi başvurusu onaylandığında ilgili kredi tutarı, Akbank Vadesiz TL hesabına aktarılıyor. Ayrıca 36 aya varan vade %2.15’ten başlayan faiz oranlarından yararlanılabiliyor.

Yapı Kredi Online Kredi Kolaylığı

Yapı Kredi Bankası, 2022 yılında artık acil nakit ihtiyaçları için 7/24 ihtiyaç kredisi kullanabilme kolaylığı getiriyor. Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarından her ihtiyaç duyulan anda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik 1.000 TL ile 200.000 TL aralığındaki nakit ihtiyaçları için şubeye gitmeden başvuru yapılabiliyor. Onaylanan kredi tutarı Yapı Kredi Vadesiz TL hesabına aktarılıyor. Yapı Kredi online kredi de %3.29’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılığa özel avantajlı geri ödeme koşullarına sahip anında kredi sunuyor. İş Bankası’nın anında ihtiyaç kredi kampanyasıyla hem şubeye gitmeye gerek kalmıyor hem de gelir durumuna göre düzenlenen faiz oranlarından yararlanılabiliyor. 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli(50.001 TL ile 100.00 TL arasında 24 ay vadeli) anında kredi kullanılabiliyor.