Faturalarınızı ödedikçe kazanç sağlayabilirsiniz. Bankaların sağladığı kampanyalar arasında bulunan otomatik ödeme talimatlarına ilişkin hediye Bonus’lar veriliyor. Elektrik ve doğalgaz faturaları için bankadaki hesabınızdan veya kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Böylelikle her ay fatura son ödeme tarihinin geçmesi, faiz uygulanması ve hizmetin kesintiye uğraması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca bankaların otomatik ödeme talimatı kampanyalarıyla hediye Bonus’lar kazanabilirsiniz.

Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Akbank, tüm elektrik ve doğalgaz faturalarınız için vereceğiniz otomatik ödeme talimatına 100 TL’ye varan Chip Para hediye ediyor. Elektrik ve doğalgaz fatura ödemeleriniz için faydalanabileceğiniz kampanyayı isterseniz Akbank hesabınızdan, isterseniz de kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faydalanabilirsiniz.

Akbank’ın otomatik ödeme talimatı kampanyası kapsamında sadece elektrik ve doğalgaz faturaları yer almaktadır. Elektrik ve doğalgaz faturalarınız için hemen otomatik ödeme talimatı oluşturabilir ve kampanyadan 100 TL’ye varan hediye Chip Para kazanabilirsiniz. Akbank otomatik ödeme talimatı kampanyası 28.02.2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan hediye Chip Para kazanabilmek için bu tarihe kadar elektrik veya doğalgaz faturalarınız için otomatik ödeme talimatı oluşturmanız gerekmektedir.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank Elektrik ve Doğalgaz Ödeme Talimatına 100 TL Chip Para

Akbank’ın 28 Şubat’a kadar devam edecek elektrik ve doğalgaz faturalarına yönelik 100 TL’ye varan hediye Chip Para kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Elektrik ve doğalgaz faturalarınız için Akbank Mobil veya Akbank İnternet bankacılığı kanallarından kolayca otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aynı kurum ve aynı fatura türünden sadece bir adet otomatik ödeme talimatı için hediye Chip Para kazanılabiliyor. Böylelikle elektrik faturası ve doğalgaz faturası için birer adetten olacak şekilde her birine 25 TL olarak, toplamda 50 TL hediye Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanyadan 2.fatura ödeme döneminde de faydalanarak yine elektrik faturası için 25 TL, doğalgaz faturası için 25 TL hediye Chip Para kazanabilirsiniz. Böylelikle Akbank otomatik ödeme talimatı kampanyasından 100 TL’ye varan hediye Chip Para kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ilk fatura dönemi Chip Para yüklemesi 15.03.2022 tarihine, ikinci fatura dönemi Chip Para yüklemesi 25.05.2022 tarihine kadar gerçekleştirilir.