Bankalar arasında son açıklamaya göre en fazla kar eden bankalardan biri olan Akbank, sürekli yeni müşteri kazanmak için çeşitli kampanyalar hazırlıyor. Banka tarafından “ Son Şans” ibaresiyle duyurulan kampanya, yüksek mevduata sahip müşterileri için her ay 1.000 TL chip-para kazanabileceği bir davet kampanyası.

“1e1 Davet Et Kazan” adıyla duyurulan kampanya da, 500.000 TL ve üzerinde varlığı bulunan yeni müşteriyi davet ederek bankaya getiren müşteriler 1.000 TL chip-para kazanıyor. Akbank mobil uygulamasında bulunan bir davet kodunun Akbank müşterisi tarafından tanıdığı ile paylaşılarak, bu kişinin müşterisi olması süreci başlatıyor. Yeni müşteri olan kişinin 3 aylık dönem içerisinde 500.000 TL varlığa ulaşması halinde, davet eden kişi 2. Defa 1.000 TL chip-para kazanıyor. Üstelik hem davet eden hem de davet edilen kişi, bu koşullar yerine geldiğinde 1000’ er TL chip-para kazanıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akbank 1e1 Davet Kazan Kampanyası 1.000 TL Özellikleri

Akbank’ ta hesabı bulunan herhangi bir kişi, davet kodunu alarak davet eden kişi olabiliyor. Davet Kodu Akbank Mobil uygulaması içerisinde bulunuyor. Bir tanıdığı ile bu kodu paylaşan ve kodun kullanılmasıyla Akbank’ lı olan müşteri, 3 aylık bir dönem içerisinde 500.000 TL varlığa ulaştığında hem davet eden hem de davet edilen kişi 1.000 TL chip-para ödülü kazanıyor.

Böylece davet eden kişi hem davet koduyla bankaya yeni müşteri kazandırdığı için 1.000 TL Chip-para kazanıyor, hem de 3 ay içerisinde 500.000 TL varlığa ulaşırsa 1.000 TL chip-para kazanıyor. Aynı zamanda davet edilen yeni müşteride, 500.000 TL varlığa ulaştığında 1.000 TL chip-para kazanmış oluyor. Müşterinin her ayın sonunda ki performansı inceleniyor ve bu performansa göre her ayın 10’ una kadar hak edilen chip-para ödülü hak edenlere gönderiliyor.

Akbank hesabı Olan Davet Edebiliyor

Akbanklı olan herkes, mobil uygulama aracılığıyla davet kodunu elde edebiliyor ve yeni müşteri davet edebiliyor. Davet edilen kişinin bir tanıdık, yakın ya da bir akraba olması fark etmiyor. Davet edilen kişinin 3 aylık performansı inceleniyor ve 500.000 ile üzerinde bir varlığa sahip olursa, davet eden ve edilen kişiler 1.000’ er TL olmak üzere chip-para kazanıyor.