Dönem dönem yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeyi hiç ihmal etmeyen bankalardan birisi olan Akbank, şimdi de Akbank Mobil üzerinden Akbank'a katılan yeni müşterileri için 300 TL Migros Sanal Market Hediye Çeki kazandırıyor. Siz de Akbank Mobil üzerinden Akbank'a gelin ve gelir gelmez Akbanklı olmanın ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın. İşte detaylar!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank'a Gelen Kazanıyor

Akbank, gerek yeni katılan müşterileri için gerekse de eski müşterileri için dönem döenem çeşitli kampanyalar yapan bankalardan birisi olarak tanınıyor. Bankanın son kampanyası ise Akbank'a Mobil uygulama üzerinden gelen müşterileri için. Kampanyadan yararlanabilmek için "1007MIGROS300" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil aracılığıyla Akbank müşterisi olmanı gerekiyor. Bununla beraber tam 300 TL değerindeki Migros Sanal Market hediye çekiniz tarafınıza yükleniyor.

Kampanyaya Dair Diğer Detaylar

Akbank Mobil uygulamasını indirdikten sonra "1007MIGROS300" davet kodu ile Akbank müşterisi olarak kazanabileceğiniz 300 TL değerindeki Migros Sanal Market hediye çekinden yararlanabilmek için ilk kez Akbanklı olmanız gerekiyor. Kampanya eski Akbank müşterilerini kapsamıyor. Aynı şekilde kampanya yalnızca Akbank Mobil uygulaması ile "1007MIGROS300" davet kodu kullanmak suretiyle geçerli oluyor. Kampanyada kazanılan 300 TL tutarındaki Migros Sanal Market hediye çeki ise yalnızca Migros Sanal Market web sitesi ve Migros mobil uygulamasındaki alışverişler için geçerlidir. Diğer yandan kampanya hediyesini kazanan müşteriler bu olanaktan yalnızca bir kez yararlanılabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler telefonlarına Akbank Mobil uygulamasını indirdikten sonra, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak "1007MIGROS300" kodunu yazarak müşteri olmaları gerekiyor. Bu kod girilmeden ilerlenen Akbanklı olma süreçleri sonucunda kampanyadan yararlanamazsınız. Bu aşamaların ardından kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz 300 TL değerindeki Migros Sanal Market indirim kodunuzun kullanım süresi ise 31 Mart 2023 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihten sonra artık kodlar geçersiz sayılacak ve kazanılan indirim kullanılamayacaktır. Kampanya ile kazanmış olduğunuz 300 TL değerindeki Migros Sanal Market indirim kodu, "1007MIGROS300" davet kodu ile Akbanklı olma süreci tamamlandıktan sonra tarafınıza SMS ile gönderilecektir. Kampanyaya katım süresi ise 16 Ocak – 16 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Ayrıca kampanya davet kodu aracılığıyla Mobil’den Akbanklı olan ilk 7.000 müşteri ile sınırlıdır.