Bankaların yaz sezonuna özel kampanyaları, tüm acil harcamalar için ihtiyaç duyulan nakdi, çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılama imkanı sunuyor. 2022 yaz dönemine özel Akbank tarafından düzenlenen faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ise acil nakdi, faiz yükü olmadan karşılama fırsatı sağlıyor. Akbank, Temmuz ayı boyunca kampanya koşullarına uygun olan Axess kredi kartı müşterilerinin yapacakları 7.500 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarını faizsiz olarak yapabilmelerini sağlıyor. Peki Akbank faizsiz 7.500 TL taksitli nakit avans kampanyasının koşulları neler?

Akbank’tan 7.500 TL’ye Varan Faizsiz Nakit Avans

Akbank, 2022 yılında dijital bankacılık altyapısının yaygınlaştırılması maksadıyla önemli kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Banka tarafından 2022 yaz dönemine yönelikte mobil bankacılık kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Açıklanan yeni Axess kampanyasıyla birlikte Axess kredi kartı sahipleri 7.500 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanımını faizsiz olarak gerçekleştirebiliyor.
Akbank tarafından düzenlenen ve 1.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyası kapsamında 7.500 TL faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dönemi boyunca ilk defa Akbanklı olunması gerekiyor. Yani hali hazırda Akbank müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamıyor.

Akbank Faizsiz 7.500 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası Koşulları

Akbank’ın taksitli nakit avans kampanyası kapsamında sadece 31 Temmuz’a kadar Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yer alıyor. Kampanya döneminde Akbank müşterisi olmayıp, cihazına Akbank Mobil uygulamasını indiren ve uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullananlar kampanyadan faydalanabilecek.

Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için Axess kredi kartına başvuruyor. Axess kredi kartı başvurusu onaylananlar kampanya döneminde faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek. Kampanya çerçevesinde 01.07.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kredi kartı bulunmayanlar 01.07.2022 ile 15.08.2022 tarihleri arasında kredi kartı başvurusu yaparak 31.08.2022 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilecek.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en üst faizsiz taksitli nakit avans limiti 7.500 TL olarak belirlendi. Ayrıca taksitli nakit avans kullanımında vade seçimi 2 ay ile 6 ay arasında gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle taksitli nakit avans kullanımı %0 faizle gerçekleştirilebiliyor.