Hayat şartları gitgide zorlaşıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını tedbirleri de bu zorluklara tuz biber oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar sebebiyle üretim durma noktasına geliyor, birçok kişi işini ve gelirini kaybediyor.

Bugünlerde ise aşılanma sayesinde şartların normalleşmesi, masraf üzerine masraf ekliyor. Özellikle de okulların açılması, beraberinde giyim, kırtasiye, harçlık ve diğer eğitim masraflarını getiriyor. Pandemi sebebiyle ekonomik olarak sarsılan vatandaş bu yükün altından kalkamayınca, nakit ihtiyaçlarını gidermek için bankalara kredi başvurusunda bulunuyor.

Nakit İhtiyacı Olanlara Destek Akbank'tan Geliyor

akbank 17

Kredi ve benzeri bankacılık ürünlerine olan talep arttıkça, bankalar arasındaki rekabet kızışıyor. Kredi faizlerini düşüren bankalar, bunun yanı sıra müşteri portföylerini genişletmek için türlü imkanlar sunuyor. Bu bankaların başında da Akbank geliyor. Akbank, müşterilerine kredi öder gibi ödeyebilecekleri taksitli nakit avans kullanma imkanı tanıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank, nakite ihtiyacınız olduğu anda imdadınıza yetişiyor. Dijital kanallar sayesinde mesai saatlerini beklemeksizin kullanabileceğiniz taksitli nakit avans sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınız gideriliyor, ödemeler ise cebinizi yormuyor. Türkiye'nin bir numaralı bankaları arasında yer alan Akbank, %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vade seçenekleriyle 15 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans imkanı sunuyor.

Kredi Öder Gibi Ödeyebileceğiniz Taksitli Nakit Avans Anında Hesaba Yatıyor

akbank 13

Çekilebilecek taksitli nakit avans miktarı minimum 200 TL maksimum 15.000 TL olarak belirlenirken, ATM'lerden kullanılan taksitli nakit avans miktarı, günlük çekim limiti olan 4.000 TL ile sınırlandırılıyor. Taksitler ise en az 9, en fazla 12 ay şeklinde belirleniyor. Nakit avans işlemini iptal etmek mümkün olmasa da kısmi ara ödemeler ya da erken kapatma işlemi ile vade süresinden önce ödeme yapmak mümkün oluyor.

Akbank taksitli nakit avans, yalnızca Axess kredi kartı ile çekilebiliyor. Bu imkandan faydalanmak için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Hafta sonu ve gece 3 bile olsa, Akbank internet bankacılığı, telefon bankacılığı, Akbank mobil uygulaması ve Akbank ATM'lerinden taksitli nakit avans kullanılabiliyor. Dijital kanallardan kullanılan taksitli nakit avans, anında  hesabınıza yatıyor. Size de nakit ihtiyacınıza çözüm bulmanın rahatlığını yaşamak kalıyor.