Eylül ayının gelmesiyle birlikte bankalardan müşterilerine özel çok sayıda yeni kampanya duyurusu geliyor. Bankalar müşterilerine on binlerce TL değerinde hediyeler sundukları, çekiliş kampanyaları gerçekleştiriyor. Son olarak Akbank’tan iPhone çekilişi geldi. Akbank tarafından gerçekleştirilen yeni iPhone çekilişi sayesinde Akbanklılar, 30 adet iPhone modelinden birisini kazanma şansını yakalıyor. Peki Akbanklılar, iPhone 13 çekilişine nasıl katılabiliyor? Akbank iPhone 13 çekilişi ne zaman?

Akbank 30 Kişiye iPhone 13 Veriyor

Akbank tarafından duyurulan yeni çekiliş kampanyası ile birlikte Akbankllar, iPhone 13 kazanma şansını yakalıyor. Akbank’ın Eylül ayına özel olan kampanyası kapsamında 30 adet iPhone 13 için çekiliş yapılacağı açıklandı.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Tüm Akbank müşterilerinin ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabileceği Akbank iPhone 13 çekilişi ile ilgili detaylarda açıklandı.
Akbank tarafından duyurulan iPhone 13 çekiliş kampanyasında piyasa değeri 22.499 TL olan 30 adet iPhone 13 128 GB modeli verecek. Kampanya kapsamında çekiliş 05.10.2022 tarihinde saat 10:00’da gerçekleştirilecek. Kampanya kapsamında kazanan talihliler 07.10.2022 tarihinde yayınlanacak Takvim Gazetesi üzerinden duyurulacak.

Açıklanacak iPhone 13 çekiliş sonuçları çerçevesinde belirlenen asil talihlilerin en geç 22.10.2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekecek. Eğer asil talihler bu son başvuru tarihine kadar başvuruda bulunmaz ise mevcut hakları yedek talihlilere geçecektir. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre yedek talihlerin ise en son başvuru tarihi 06.11.2022 olarak açıklandı. Yedek talihlerinde bu tarihe kadar başvuruda bulunmamaları halinde söz konusu çekilişteki hak kaybedilecektir.

Akbank iPhone Çekiliş Hakkı Nasıl Alınır?

Akbank müşterilerinin katılım sağlayabildiği 30 adet iPhone 13 çekilişi kampanyasına katılım şansı veren çekiliş hakkı tamamen ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. 10.08.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılmak için Akbank Mobil uygulamasına girmek gerekiyor.

Kampanya döneminde Akbank Mobil uygulamasına giren ve “Kampanyalar” bölümünde yer alan “iPhone Çekiliş Kampanyası” kısmındaki “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekiyor. Böylelikle Akbank müşterileri anında ücretsiz şekilde 1 adet iPhone 13 çekiliş hakkı kazanabilmektedir. Kampanya müşteri bazlı olduğu gibi kampanyada her Akbank müşterisi en fazla 1 adet çekiliş hakkı kazanabilmektedir. Kampanyada ekstra bir çekiliş hakkı kazanmak için farklı bir bankacılık işlemi yapılması gibi şartlarda bulunmuyor.