Akbank sürekli yeni kampanyalar hazırlayarak, hem yeni müşteri kazanma konusunda yoğun çaba gösteriyor, hem de var olan müşterilerine özel ödüller sunuyor. Hazırlanan son kampanya da, 30 müşteri iPhone 13 kazanacak. Bunun için yapılması gereken tek şey, Akbank Mobil uygulamasına giriş yaparak, “Kampanyalar “ bölümündeki ilgili kampanyaya “ Katıl “ butonuna tıklamak.

Akbank mobil uygulamasını kullanan herkes, kampanyadan bir çekiliş hakkı kazanıyor. Dolayısıyla her müşterinin bir çekiliş hakkı bulunuyor. Kampanya 10 Ağustos 2022 tarihinde başladı ve 25 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. 25 Eylül gece 23:59’ da sona erecek kampanya, bu tarihe kadar mobil uygulamaya girerek, kampanyaya katılan her müşterinin kazandığı çekiliş hakkına paralel olarak yapılacak çekilişle ödüllerin sahipleri belirlenecek.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Akbank’ tan 30 Müşteriye iPhone 13 Midnight Kampanyası

25 Eylül akşamı saat 23:59’ a kadar kampanyadan çekiliş hakkı kazanmak mümkün. Akbank müşterisi olan herkes, cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirerek giriş yapıyor. Uygulamada bulunan “ Kampanyalar “ bölümünde, ilgili kampanya bulunarak, “ Hemen katıl “ butonuna tıklanıyor. Bu işlem gerçekleştirildiğimde, her müşteri bir çekiliş hakkı kazanmış oluyor.

Kampanya kapsamında çekiliş hakkı kazanan müşterilerden oluşan talihliler arasında, 05.10.200 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle, 30 kişi iPhone 13 cep telefonu kazanıyor. 30 iPhone 13 Midnight 128 GB cep telefonu talihlilerinin listesi, 07.10.2022 tarihli Takvim gazetesi aracılığıyla ve resmi web platformu aracılığıyla duyurulacak.

Kazanan talihlilerin bu tarihten sonra, 22.10.2022 tarihine kadar, ilanda duyurulan iletişim kanallarını kullanarak, iletişime geçmesi koşulu bulunuyor. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan talihlilerin hakları, yedek olarak çekilişte belirlenmiş kişilere aktarılıyor. Buna karşın ilanda yedek adaylarında duyurusu yapılıyor ve bu talihlilerinde 06.11.2022 tarihine kadar yine ilanda duyurulan kanallar aracılığıyla iletişime geçmesi gerekiyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabiliyor?

Kampanyadan Akbank müşterisi olan herkes faydalanabiliyor. Akbanklıların, mobil uygulamaya girmeleri ve kampanyalar bölümünden ilgili kampanya için “ Hemen katıl “butonuna tıklamaları yeterli oluyor. Bu işlem sonrasında müşteri bazında çekiliş hakkı kazanılmış oluyor ve 5.10.2022 tarihinde yapılacak çekilişte yer alıyorsunuz.