Günümüzde, ev sahibi olmak neredeyse her vatandaşın hayali. Başını sokacabileceği sıcak bir yuvasının olmasını isteyenler ne yazık ki bu isteklerinin önünde sayısız engelle karşılaşıyor ve bu hayallerini sürekli ertelemek zorunda kalıyorlar. Yüksek ev fiyatları, faiz oranlarıyla herkesi şoke eden gayrimenkul kredileri ve emlakçı komisyonları derken ev almak imkansız bir hal alıyor. Eğer siz de böyle düşünüyor ve kendi evinize sahip olabilmek için uygun bir fırsat arıyorsanız şimdi tam da olmanız gereken yerdesiniz. Akbank'ın bu büyük gayrimenkul fırsatını duyduğunuzda bir an önce harekete geçip, hayallerinizi süsleyen evi satın almak isteyeceksiniz. İşte ayrıntılar!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Akbank Sayesinde Ev Sahibi Olmayan Kimse Kalmayacak!

akbank 13

Akbank bu zamana kadar sunduğu fırsatların arasına bir yenisini daha ekledi ve bu sefer de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için harekete geçti. Akbank kendi resmi internet sitesinden geçtiğimiz günlerce yüzlerce farklı gayrimenkulü satışa çıkardı. Türkiye'nin dört bir yanındaki bu gayrimenkuller, piyasa değerinin neredeyse yarı fiyatına sunuldu. 2+1, 3+1 ve 4+1 olan konutlar, şimdilerde yeni sahiplerini bekliyor. Bu fırsat şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Günlerce ev ev, emlakçı emlakçı gezmeden; evinizde oturduğunuz yerden inceleyebileceğiniz konutlar, bütün ayrıntılarıyla birlikte Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alıyor. Müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan Akbank, konut satışının yanında müşterilerine sunduğu Akbank Konut Kredisi ile de yüzleri güldürmeyi başarıyor.

Hem Ev Hem Kredi!

konut-1

Akbank, konut satışı yapmasının yanı sıra müşterilerini daha da rahat ettirebilmek için bir de Akbank Konut Kredisi fırsatını veriyor. 100.000 TL'ye kadar kredi veren Akbank, bu kredi fırsatında yüksek faiz oranlarını yok ederek %1,37'lik bir faiz oranı sunuyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren Akbank, bununla da yetinmeyerek tam 120 aya varan vade imkanı sunuyor. Müşterilerine geri ödeme noktasında da yardımcı olan Akbank, vatandaşların gelir düzeylerine göre ödeme planı çıkartıyor.

 Eğer Akbank'ın bu büyük konut satışı fırsatından ve Akbank Konut Kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesine girebilir ya da size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.