Akbank, bankacılık hizmetlerinin her alanında teknolojinin en verimli şekilde kullanılması konusunda öncü role sahip bir banka. Bankanın banka kartı olarak kullanıcılarına sunduğu Akbank Kart, aynı zamanda dijital kullanım özelliğine sahip bir kart. Temassız ödeme türlerine de çeşitli mobil uygulamalar aracılığıyla olanak sağlayan kart, aynı zamanda çok çeşitli indirim ve kampanya özelliklerine de sahip.

Akbank Kart ile ilgili hazırlanan son kampanya da, Akbank Kart sahiplerinin alışverişlerden 60 liraya kadar chip-para kazanma şansı sunuluyor. Market, kasap, manav, şarküteri gibi temel harcama kalemlerinde, tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri her alışverişten 20 TL chip-para kazanma şansı bulunuyor. Kampanya katılım usulüyle kart sahiplerine avantaj oluşturuyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank Kart İle 60 TL Chip Para kampanyası Özellikleri

12 Eylül tarihinde başlayan kampanya, 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. 30 Eylül tarihine kadar, kasap, manav, şarküteri ve market alışverişlerinde, tek seferde 250 lira ve üzeri ödemeyi Akbank Kart ile gerçekleştiren kullanıcılar, anında 20 TL chip-para kazanıyor. En fazla 3 defa olmak üzere 60 TL chip-para kazanma şansı bulunan kampanyaya, Akbank kart asıl kart sahipleri katılabiliyor. Ödemelerin Akbank Kartın QR kod veya temassız ödeme seçeneklerinin tamamı kullanılarak katılabiliyor ve avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.

Müşteri bazında gerçekleştirilen kampanyadan, her müşteri en fazla 60 TL chip-para kazanabiliyor. 250 lira ve üzerindeki harcamalar, online ya da fiziki olarak yapılabiliyor, ödemeleri online ya da fiziki POS cihazlarıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Kasap, manav, şarküteri ve market ürünleri kalemlerinde ödeme yapılmış olması gerekiyor.

Akbank Kart 60 TL Chip Para Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Her Akbank Kart sahibi kampanyaya katılabiliyor. Ancak bunun için Juzdan, Akbank Mobil uygulamaları ya da SMS kanallarıyla kampanya katılımı yapmanız gerekiyor. Kısa mesajla katılım için, bankada kayıtlı olan cep telefon numaranızdan, “EYLÜL” şeklinde bir kısa mesajı 4566’ ya göndermeniz gerekiyor. Gönderim sonrasında “kayıt oldunuz” şeklinde bir mesaj geldikten sonra, kampanyanın avantajlarından faydalanmaya başlayabiliyorsunuz.

Akbank Mobil ya da Juzdan uygulamalarından katılım için, “Kampanyalar” sekmesinde ilgili kampanyaya ulaşmanız ve “katıl” butonunu işaretlemeniz gerekiyor. Mobil uygulamalarda kampanya görünmüyorsa, ancak SMS kanalıyla kampanya katılımı gerçekleştirebilirsiniz