İstanbul'da yaşanan bu kaza, trafiğin saatlerce kilitli kalmasına neden oldu.

İstanbul'da yaşanan bu kaza görenleri şaşırttı. Önündeki araca çarpmamak için ani bir şekilde direksiyon kıran şoför, bariyerlere çarptı ve takla atmaya başladı. Bu kaza sonucunda yüzlerce aracın dahil olduğu bir trafik kuyruğu oluştu ve saatler süren operasyondan sonra trafik giderildi. İşte detaylar!

Köprü Girişinde Kaza!

1

Olay İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Edirne istikametinde gerçekleşti. Saat 09.00 civarında meydana gelen kazada seyir halinde ilerleyen hafif ticari araç şoförü Cihan Gökoğlu yoldayken önündeki hala belirlenememiş olan araç ani bir şekilde direksiyon kırdı. Önüne kıran araçla burun buruna gelen Cihan Gökoğlu, 34 VS 6879 plakalı aracıyla ani bir şekilde manevra yaparak kazadan kaçınmaya çalıştı. Çarpışmadan kaçınan Cihan Gökoğlu, bu ani manevrasının sonucunda sürdüğü çıta yüklü araç bariyerlere çarptı. Bariyerlerin etkisiyle ani bir darbe alan hafif ticari araç, bu darbenin ardından yan yatarak takla atmaya başladı. 

Bu kazayı gören ve şok olan köprü girişindeki diğer araç şoförleri, araçlarından hemen inip yardıma koştular. Ambulansı, polisi ve itfaiyeyi arayan sürücüler dakikalar içinde yardım çağırdılar ve olası bir can kaybını engellemeye çalıştılar.

2

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!

Olay yerine gelen ve durumu müdahale eden polis ekipleri, olay yerini koruma altına aldılar. Polisler durumu saptamaya çalışırken, olay yerinde bulunan sağlık ekipleri duruma müdahale edip, kaza geçiren vatandaşları tedavi etmeye başladılar. 

Cihan Gökoğlu'nun geçirmiş olduğu kazada herhangi bir can kaybı yaşanmazken Cihan Gökoğlu; araçta iki kişi olduklarını ve her ne kadar geçirdikleri kaza büyük olsa da kimsenin yaralanmadığını dile getirdi. Kaza sonra meydana gelen ve saatler süren trafik görenlerin dikkatini çekti. Bu trafik olay yerinin temizlenmesi ile giderildi.