Akıllı saatler her geçen gün artan bir talep yoğunluğuna sahip. Buna karşın özelliklerinin çok farklı çerçevelerde olması, akıllı saat seçimi yaparken birçok şeye de dikkat etmenizi zorunlu kılıyor. Bu durum elbette akıllı saatlerin fiyatlarının da çok fazla değişken olmasına neden oluyor. Cihazların işlevsellikleri ve özelliklerine göre, fiyat performans ürünü arayışları sürekli devam ediyor. Okuyucularımıza, akıllı saatler arasından en iyi fiyat performans ürünlerini derlediğimiz bir listeyi sunuyoruz.

Xiaomi Mi Band 6

Listemizin ilk önerisi 699 liradan başlayan fiyata sahip olan  Xiaomi Mi Band 6. Akıllı saatlerin temel işlerini yerine getiren ve aynı zamanda önemli bir fiyat avantajına sahip olan akıllı saat, yeni tasarımıyla göz dolduruyor. Ürünün en önemli özelliklerinden biri, iki haftaya uzayabilen kullanım ömrü sunmasıdır. Bu akıllı saatler arasında genelde görülen bir özellik değil.

HuaweiBand 6

En uygun fiyatlı akıllı saatler listemizin ikinci önerisi, 899 liradan başlayan fiyatıyla HuaweiBand 6. Özellikle egzersizler için sahip olduğu çok sayıda moda sahip bir cihaz olarak hazırlanmış. Bu akıllı saatle adımlarınızı sayabiliyor, kalp ritminizi ölçebiliyor, uyku takibinizi yapabiliyorsunuz. Stres ölçümü ve oksijen seviyesi ölçümü gibi diğer özelliklere de sahip. Bu şekilde yoğun olarak kullanılsa bile, 2 haftaya uzayan bir kullanım ömrü sunuyor. Bu özelliklerinin yanında, daha büyük ekranıyla, Xiaomi Mi Band 6’ ın en önemli rakibi haline geliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Samsung Galaxy Watch Active 2

Bünyesinde EKG ve tansiyon sensörleride bulunduran SamsungGalaxy Watch Active 2, 2.999 liradan başlayan fiyatlarla teknoloji marketlerinde satılıyor. Bu sensörlerin kullanılabilmesi için, Samsung markalı akıllı cihazlara da sahip olmanız gerektiği unutulmamalıdır.Akıllı cihaz ile birlikte, akıllı saat çok daha verimli ve ilave fonksiyonlara sahip olacak şekilde hazırlanmış. Bununla birlikte, biraz araştırmayla, çeşitli yöntemler kullanarak, başka markalı akıllı cihazları da kullanabiliyorsunuz. EKG ve tansiyon ölçümü konusunda, 5.000 lira altında hemen tek saat bu model.

Huawei Watch GT 2 Pro

Uygun fiyatlı akıllı saat listemizde 4. Sırada bulunan cihaz, yine Huawei oluyor. Huawei Watch GT 2 Pro 3.999 liradan başlayan fiyatlarla teknoloji marketlerinde bulunuyor. Şık tasarımı ve akıllı saat değilde, klasik kol saatlerine benzeyen yapısıyla öne çıkıyor. İki haftaya uzayabilen kullanım ömrü sunan cihaz, bire akıllı saatten beklenecek her şeye yanıt veriyor.