GSM operatörleri, Ramazan coşkusunu en iyi şekilde yaşamak isteyenler için bol bol hediye dakika ve bol bol hediye GB’ler veriyor. Türk Telekom’da geleneksel Ramazan ayı kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom 2022 Ramazan ayı boyuca tüm abonelerine anında 10 GB hediye internet paketi kazanabilecekleri bir kampanya sundu. Türk Telekom geleneksel sahur kampanyasına bu yılda devam etti. 2022 Ramazan ayı boyunca tüm sahurlarda olduğu gibi ayın son 2 sahurunda da Türk Telekom’lular bedava internetin keyfini sürecek! İşte Türk Telekom sahur kampanyasın detayları!

Türk Telekom Sahur Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Türk Telekom tarafından sunulan ve Ramazan ayı boyuna devam edecek Ramazan Sahur Kampanyası’ndan yararlanabilmek için sağlanması gereken şartlarda belli oldu. Buna göre Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde bedava internet paketi kullanmak isteyenler için Türk Telekom’un Ramazan Sahur kampanyası yardımcı oluyor. Kampanyadan yararlanabilmek 01.04.2022 tarihi itibariyle her bir yeni veya eski Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız ve belirli kurumsal tarifelerde bulunan müşterilerde kampanyadan yararlanabilmektedir.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ayrıca Türk Telekom’un işbirliği yaparak, altyapısını açtığı Bimcell, PTTCell, TeknosaCell ve VestelCell gibi GSM operatörlerinin aboneleri ve yanı sıra “data” hattı bulunan kişiler kampanya kapsamında bulunmamaktadır.

Türk Telekom Ramazan Sahur kampanyası 01.04.2022 ile 04.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında her akşam saat 00.00’da ve her sabah 06.00 saatleri arasında olacak şekilde toplamda 10 GB hediye internet paketini hediye ediyor. Hediye 10 GB internet paketi, abonenin kampanyaya kayıt olduğu tarihten 06.05.2022 tarihine kadar geçerli olacak biçimde kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Sahur Kampanyası’na Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom tarafından sunulan Ramazan Sahur kampanyasından yararlanarak her sahurda 10 GB’ye kadar hediye internet paketinden yararlanabilmek için öncelikle kampanya başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kendisine en yakın olan Türk Telekom bayisine giderek, katılım sağlayabilmektedir. Başka türlü SMS veya arama yöntemleriyle Sahur kampanyasına katılım sağlanamamaktadır. Size en yakın Türk Telekom mağazalarına, bayilerine ve merkezlerine giderek hemen başvurunuzu yapabilir ve Ramazan ayı boyunca 10 GB hediye internet kullanabilirsiniz.