O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank dijital bankacılık hizmetlerinin tanıtımı ve yaygınlaşması konusunda hassas çalışmalar sürdürüyor. Dijital ve çağın teknolojik gelişmelerine uyumlu bankacılık hizmetlerinin sunumu konusunda, Akbank öncü bir rol üstleniyor. Hazırlanan son kampanya da Mobil bankacılık hizmetlerinin tanıtımı ve daha yaygın kullanımın özendirilmesi hedefleniyor.

Bu çerçevede Mobil Şubenin akıllı cihazınıza indirilmesi ve “müşteri olmak istiyorum” seçeneğinin işaretlenmesiyle, bankaya gitmeden Akbank müşterisi olabiliyorsunuz. Sadece mobil şube indirilerek gerçekleştirilebilen müşteri olabilme hizmeti, bankanın bu konuda sunduğu hizmet kalitesinin kullanıcılara gösterilmesini de hedefliyor. 31 Mart 2022 Tarihine kadar mobil bankacılığı kullanarak Akbank’lı olan müşteriler, aynı zamanda çeşitli Samsung ürünlerinden birini kazanma hakkı sahibi de oluyor.

Akbank Yeni Müşteri Ol Samsung Ürünleri Kazan kampanyası Özellikleri

31 Mart 2022 tarihine kadar, telefonunuza Akbank Mobil Şube uygulamasını indirerek ve “müşteri olmak istiyorum” seçeneğine tıklayarak, ilerleyen adımları takip ederek müşteri olabiliyorsunuz. Bu süreç sonucunda Samsung ürünlerinin ödül olarak dağıtılacağı çekiliş için hak kazanmış olacaksınız. Mobil şubeyi telefonunuza indirdikten sonra “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Ardından T.C. Kimlik numaranızı ve telefon numarası bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ardından yeni kimlik kartınızın ön ve arka fotoğraflarını çekmeniz, kartınızın çipini okutmanız ve yüz tanıma işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Son olarak Müşteri iletişim merkezi tarafından size ulaşılıyor ve onayınızın ardından Akbank hesabınız açılmış oluyor. Bu yöntemle hesap açan tüm yeni müşteriler, Samsung çekilişine katılma hakkı kazanıyor. Çekiliş 13.04.2022 tarihinde noter huzurunda gerçekleştiriliyor ve çeşitli kanallardan duyuruları 15.04.2022 tarihinden yapılacak. Ödül kazanan hak sahiplerinin en geç 30 Nisan 2022 tarihine kadar başvurmaları gerekiyor.

Akbank Yeni Müşteri Kampanyası Samsung Ödülleri

Mobil bankacılık uygulamasını kullanarak 31 Mart 2022 tarihine kadar yeni müşteri olan Akbanklılar, Samsung ürünleri kazanabilecekleri çekiliş için hak kazanmış oluyor. Dağıtılacak ödül ürünler arasında şunlar bulunuyor.

  • 10 adet Samsumg Galaxy Z Flip 3 akıllı telefon
  • 10 adet Samsung Galaxy Watch 4 akıllı saat
  • 5 adet de Samsung Smart Tv 40 inch televizyon

Kazananların belirleneceği çekiliş, noter huzurunda 13 Nisan’da gerçekleştirilecek. Kampanya Milli Piyango İdaresi tarafından izinli bir şekilde hazırlanmış.