Star Tv'de beğeni izlenen dizisi ve perşembe akşamları merakla takip edilen dizisi Akrep 13 . bölüm fragmanı ve konusu yer almaktadır.

Akrep fragman

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, artık perşembe günleri izleyicisi ile buluşuyor.  Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’, 4 Mart Perşembe günü Star’da. ‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. 


Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür.

Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.

Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı Ahmet’le karşı karşıya kalır. 

Yayın Günü:        4 Mart Perşembe 
Yayın Saati:        20.00 / Yeni Bölüm – 13. Blm

Yapım:            1441 Productions
Yapımcı:             İrfan Şahin
Yönetmen:           Gökçen Usta