Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Yıllarca Mehmet Ali Erbil'in sunuculuğunu yapmış olduğu Çarkı Felek adlı yarışma programından bir sürü isim geldi geçti. Bu isimlerden birisi de yine bu program sayesinde ünlenen Yeliz Yeşilmen. Yeliz Yeşilmen'i, Çarkı Felek programının ardından Aşkım Aşkım dizisindeki oyunculuk performansı ile de tanıyoruz. Bunun yanı sıra foto modellik ve mankenlik de yapan Yeşilmen'i son zamanlarda ise televizyon ekranlarında pek göremedik. Ancak sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Yeşilmen, bu mecradan da kendisini sürekli hatırlatmayı başarıyor. Son olarak TV8'de yayınlanan 2. Sayfa Programına katılan Yeliz Yeşilmen, bir anda hiç beklenmeyen ifadelerde bulundu. Özellikle Aleyna Tilki için söyledikleri ise herkesin ağzını açık bırakarak adeta gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin detayları!

Yeliz Yeşilmen'den

Televizyon ekranlarına ilk kez Mehmet Ali Erbil'in sunmuş olduğu Çarkı Felek adlı yarışma programı ile gelen Yeliz Yeşilmen, bunun ardından Aşkım Aşkım TV dizisi ile de TV kariyerine devam eden isimlerden. Ancak bir süredir ekranlarda göremediğimiz Yeşilmen'den sosyal medya aracılığı ile haber almaya devam edebiliyoruz. Son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan ve sevilen magazin programı 2. Sayfa'ya konuk olan Yeliz Yeşilmen, program esnasında hiç beklenmedik sözler söyleyerek dinleyen herkesi şaşırttı. Tabi ki bu sözlerin ardından sosyal medyada olan Yeşilmen'in sözlerinin yaratacağı etkileri ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Ona İki Tokat Atasım Var!

Yeşilmen katıldığı 2. Sayfa Programında Aleyna Tilki'yi şımarıklıkla suçlayarak duyan herkesi adeta şok eden sözler sar etti. Aleyna Tilki'ye olan bu öfkesinin nereden kaynaklandığını bilemediğimiz Yeliz Yeşilmen, önce Rabia Soytürk hakkında ilginç şeyler söyledi. Sefo ile görüntülenen Rabia Soytürk hakkında "Muhabirleri oraya Rabia çağırmıştır. Çocuğu da harcadı!" diyerek öncelikle Rabia Soytürk için söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Ancak henüz programı izleyenler bu duyduklarını sindiremeden bir de Aleyna Tilki için aynı oldukça değişik ifadeler kullandı. Aleyna Tilki'nin son zamanlarda depresyonda olduğunu hepimiz duyduk. Tabi ki Yeliz Yeşilmen de bu durumu duyarak konu hakkında bir değerlendirme yapmaktan geri kalmadı. Yeşilmen Aleyna Tilki'nin içinde bulunduğu depresyonu anlamadığını ifade edip durumunu şımarıklık olarak gördüğünü açıkladıktan sonra "Ona iki tokat atasım var" dedi. Yeşilmen, bu sözleriyle epey gündemde kalacak gibi görünüyor.