Alişan ve ailesi, hayatlarının en zor dönemlerinden birini geçirdi. Her fırsatta bağlılıklarını sergileyen aile, geçtiğimiz ay derin bir acıya gömüldü. Ancak hayat devam etmek zorundaydı; Alişan da bu yüzden ayağa kalktı ve kardeşine verdiği sözü tuttu.

Herkes Onlara İmreniyordu

selçuk tektaş ve kızları-1

Tektaş ailesi her fırsatta mutluluklarını gözler önüne seriyordu. Pandemi sebebiyle eskisi kadar bir araya gelemeseler de, tüm özel günlerde sosyal medya hesaplarından yayınladıkları sevgi dolu kutlama mesajlarıyla takipçilerinin kalbini ısıtıyorlardı. Tam hepimiz bu paylaşımların sıkı birer takipçisi olmuşken ailenin mutluluğuna gölge düştü.

Covid Selçuk Tektaş'ı Ailesinden Ayırdı

selçuk tektaş ve alişan,-1

Alişan ve Selçuk Tektaş'ın covid testleri ne yazık ki pozitif çıktı. Alişan ufak tefek belirtilerle ayakta atlatırken, Selçuk Tektaş hastaneye kaldırıldı. Aileyi hastanede ziyaret eden Yaşar İpek Tektaş'ın doktoruyla konuştu ve açıklama yaptı. Doktorların beklediği bazı reaksiyonlar olduğunu ve Selçuk Tektaş'ın bu belirtileri gösterdiğini söyleyen Yaşar İpek, ailenin sevenlerine umut aşıladı.

selçuk tektaş-1

Ancak bu umudun kaybolması çok uzun sürmedi. İpek'in açıklamasından kısa bir süre sonra Alişan, kardeşinin entübe edildiğini bildirdi. O andan sonra zorlu bekleyiş Selçuk Tektaş'ın ailesi için daha da zor hale geldi. Ellerinden bir şey gelmeyen Tektaş ailesi hastane bahçesinde nöbet tutarak ve bol bol dua ederek Selçuk Tektaş'a destek olmaya çalıştı, ancak hiçbiri çare olmadı. 20 gün boyunca yaşam savaşı veren Selçuk Tektaş ne yazık ki kurban bayramının ilk günü hayata veda etti.

Kardeşine Söz Verdi

alişan selçuk tektaş 3-1

Selçuk Tektaş'ın vefatıyla birlikte hem Tektaş ailesi hem de sevenleri derin bir acıya gömüldü. Alişan, göçüp giden kardeşinin bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak "2 çocuğum,2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve’m bana emanet." notunu yazdı.

Verdiği Sözü Tuttu

alişan selçuk tektaş'a verdiği sözü tutuyor

Ünlü şarkıcı verdiği sözü de boşa çıkarmadı. Ailesini ayakta tutmak için acısını kalbine gömüp tekrar sahnelere dönmeye karar veren Alişan, dün de yeğenlerinin kızı Eliz ile birlikte çekilen bir fotoğrafını 'Aşklarım' notuyla paylaştı. Görünen o ki ünlü şarkıcı kardeşi Selçuk Tektaş'a verdiği sözü tutmak için elinden gelenin en iyisini yaptı ve yapmaya da devam ediyor.

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız