Selçuk Tektaş'ın vefatıyla zor günler geçiren Buse Varol ve Alişan hayata döndü. Alişan işinin başına geçerken Buse Varol bakın ne yaptı?

Birbirlerine olan bağlılıklarıyla herkesi kendilerine imrendiren Tektaş ailesi paylaşımlarıyla da yüzleri gülümsetmişti. Ancak ne yazık ki ailenin mutluluğu geçtiğimiz aylarda covid sebebiyle gölgelendi. Gözbebekleri Selçuk Tektaş, Kurban Bayramı'nın ilk günü hayatını kaybetti.

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Alişan ve Selçuk Tektaş'ın Covid Testleri Pozitif Çıktı

alişan ve selçuk tektaş doğum

Kurban Bayramı öncesi Alişan ve Selçuk Tektaş rahatsızlıkları sebebiyle covid testi yaptırdı ve ne yazık ki test sonuçları poziif çıktı. Alişan hastalığı hafif belirtilerle ayakta atlatırken, Selçuk Tektaş ne yazık ki hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Telaşlanan aileyi dostları Yaşar İpek yalnız bırakmadı.

selçuk tektaş ve alişan,-2

Selçuk Tektaş'ın doktoru ile görüşen Yaşar İpek, doktorların beklediği bazı reaksiyonlar olduğunu ve Selçuk Tektaş'ın bu reaksiyonları gösterdiğini söyleyerek sevenlerini umutlandırdı. Dostu Selçuk için sevenlerinden dua istemeyi de unutmadı. Ancak bu sevindiren haber ne yazık ki uzun soluklu olmadı.

buse varol türbede

Yaşar İpek'in açıklamasından kısa bir süre sonra Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın durumunun kötüleştiğini ve entübe edildiğini bildirdi. O saatten sonra Tektaş ailesinin acılı bekleyişi daha da zor bir hal aldı. Hastane bahçesinde nöbeti bir an bile bırakmayan Alişan ve eşi Buse Varol, bol bol dua etti, tüm sevenlerinden de dua istedi. Hatta Buse Varol Selçuk'una çare olur umuduyla türbelere bile gitti.

Alişan'ın Kardeşi Selçuk Tektaş ve Kuzeni Ozan Ebcin Hayatını Kaybetti

alişan-2

Ancak ailenin çabaları sonuç vermedi. Covid ile 20 gün boyunca mücadele eden Selçuk Tektaş daha fazla direnemedi ve Kurban Bayramı'nın ilk günü hayatını kaybetti. Bu haberle yasa boğulan aile, kısa bir süre sonra aynı acıyı tekrar yaşadı. Bu sefer kötü haber Alişan'ın kuzeni Ozan Ebcin'den geldi. Banyoda ayağı kayarak düşen Ozan Ebcin, başını çarparak travma geçirdi ve hayatını kaybetti.

Alişan ve Buse Varol Hayata Döndü

buse varol deniz kıyısı

Üst üste iki acıyla sarsılan Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın arkasından, eşine ve çocuklarına kol kanat gereceğine dair söz verdi. Sözünü tutabilmek için ayağa kalkan Alişan, sonunda sahneye çıkmayı kabul etti ve geçtiğimiz akşam ilk konserini verdi. Şarkılarını kardeşi için okuyan ünlü şarkıcı, göz yaşlarını tutmakta bir hayli zorlandı.Elbette eşi Alişan gibi Buse Varol da kendini toparlayıp hayata dönmek zorundaydı ve öyle yaptı. Dün sahilden paylaştığı fotoğraf ise onun normal hayata adapte olmaya başladığının kanıtıydı.