Ortisi Alişan'ın yanında kanıtlamaya çalışan Demet Akalın, sosyal medya paparazzilerine yakalanınca ortalık karıştı!

Demet Akalın'ın yakın arkadaşı Alişan geçtiğimiz hafta 41 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı Koronavirüs nedeniyle kaybetti. Selçuk Tektaş'ın vefatı tüm ünlüler camiasında büyük bir hüzüne neden olurken; sosyal medyada kavganın fitili de ateşlenmiş oldu! Özellikle de Alişan'a "ortim" diyen Demet Akalın'ın cenazeye gidip gitmediği magazin alemine tartışmalara yol açtı.

demetakalin.jpg

Cenazeye Gitmemesi Olay Oldu!

Aynı günlerde Demet Akalın'ın "güneş alerjisi"nin de ortaya çıkması bu bilinmezliği daha da arttırdı! Selçuk Tektaş'ın cenazesinin kaldırıldığı akşam Bodrum'da sahneye çıkan güzel şarkıcı sosyal medya kullanıcılarından tepki çekmişti. Bu tepkilerden sonra ise Lerzan Mutlu'nun da olaya dahil olması ortalığı daha da karıştırmış ve Demet Akalın'ın açıklama yapmasına neden olmuştu. 2 gün boyunca Alişan'ın yanında olduğunu iddia eden Demet Akalın'ın hangi arada İstanbul'a gidip döndüğünü bilemiyoruz elbette.

alisan-in-kardesinin-cenazesine-katilmayan-demet-14282519-9372-amp.jpg

Fakat dün akşam Selçuk Tektaş'ın vefatının 7. günüydü. Alişan, kardeşi için Teşvikiye Camii'nde mevlit organize etti hatta akşam ezanını da kendisi okudu. Tektaş ailesinin yakınları ve sevenleri camiide yerini alırken; basın mensupları da acılı aileyi çekmeye devam ettiler. Aynı saatlerde Demet Akalın da Instagram hesabından mevlite katıldığını kanıtlamak isteyen bir story paylaştı.

demet-akalin.jpg

Demet Akalın'ın Yalanı Ortaya Çıktı!

Üzerinde Selçuk Tektaş'ın adının yazılı olduğu bir Yasin'i Instagram hesabında paylaşan Demet Akalın'ın herkes mevlite katıldığı düşündü ancak gerçek çok farklıydı! Instagram'ın sevilen magazin hesaplarından gossipasta'ya gelen bir ihbara göre aynı gün içinde Demet Akalın, küçük kızı Hira'yla birlikte Alaçatı sokaklarında görülmüş!

demet-akalin.png

Sosyal medyadan tepki almamak için mevlite gitmiş gibi bir izlenim yaratan Demet Akalın, tam gaz tatiline devam ediyor. Hatta güzel şarkıcı dün öğlen saatlerinde yeni bir reklam anlaşması yaptığını da Instagram hesabından duyurmayı ihmal etmedi.

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

demet-akalin.jpeg