1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Hepimiz alışveriş yapmaktan keyif alıyoruz. Özellikle de e-ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte, evden çıkmadan her istediğini alabilmek hepimize mutluluk veriyor. Ancak bu durumun eksi noktaları da var, bu alışveriş girdabına düşmek ilerleyen süreçte bütçeyi de zorlayabiliyor.

Bu sebeplerden dolayı alışveriş yapmayı sevenler bankaların sunduğu kampanyaları sıklıkla takip ediyor. Kampanyalar talep gördükçe bankalar arasında bu anlamda başlamış olan rekabet gittikçe kızışıyor. Bu rekabetin en büyük hamlelerinden biri de günden güne yükselişe geçen Odeabank'tan geliyor.

Odeabank'tan Alışveriş Severlere Benzersiz Kampanya!

odeabank

Odeabank, ürünleri arasında bulunan Ayrıcalıklı Kart adını verdiği kredi kartına son derece cazip avantajlar sunuyor. Odebanak, Ayrıcalıklı Kart’ınızla internet üzerinden tüm sektörlerden yapacağınız e-ticaret harcamalarınıza , toplamda 50 TL'sini sizlere iade ediyor. Başka bir deyişle siz kredi kartınızdan alışveriş yapıyorsunuz, Odeabank harcadığınız parayı size geri veriyor!

Odeabank'ın Ayrıcalıklı Kart için tasarladığı bu kampanya, alışveriş severler tarafından bir hayli ilgi görüyor. Başta da belirttiğimiz gibi, kampanyadan yalnızca Ayrıcalıklı Kart kullanıcıları yararlanabiliyor. Ayrıcalıklı kart ile e-ticaret sitelerinden sektör ve alışveriş tutarı farketmeksizin yapacağınız tüm alışverişlerin 'u size iade ediliyor. Bir müşteri kampanya'dan birden fazla kere yararlanabiliyor. Her müşteriye iade edilecek maksimum tutar 50 TL oluyor.

Bu Ay Harcadığınız Para Bir Sonraki Ayın Başında İade Ediliyor!

Odeabank-1

İade işlemi, alışveriş yapıldıktan sonra takip eden ayın 5'inde hesap ekstresine yansıtılıyor. Kazanılan iadenin yansıtılabilmesi için söz konusu asıl kart, ek kart veya sanal kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekiyor. Mail order veya telephone order ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmezken, internetten yapılan her türlü peşin veya taksitli alışveriş kampanya dahilinde sayılıyor.

Ayrıcalıklı Kart ile yapacağınız nakit avans, bireysel emeklilik ödemesi, SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme işlemleri kampanya kapsamında sayılmıyor. Bu harcamalar online kanallar üzerinden de gerçekleştirilmiş olsa, maalesef indirim hakkı kazanılamıyor.

Ayrıcalıklı Kart konseptindeki asıl kart, ek kart ve sanal kartlarla yapılan online alışverişler de kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bu kartların alışveriş tutarı toplamı üzerinden geri ödeme yapılıyor. Odeabank paraları iade ediyor, alışveriş severler tekrar tekrar alışverişe dönüyor!