QNB Finansbank vadesiz mevduat hesabınız veya CardFinans kredi kartınız varsa, otomatik ödeme talimatı vererek, 100 TL Para Puan kazanabilirsiniz. Vadesiz Mevduat hesabınızdan ya da kredi kartınızdan verdiğiniz ilk otomatik ödeme talimatıyla 50 TL Para Puan kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan en fazla 100 TL Para Puan kazanılabiliyor. Kazanılan Para Puanı, yüklendiği tarihten itibaren 25 gün boyunca kullanabiliyorsunuz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

QNB Finansbank 100 TL Para Puan Kampanyası Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 2022 yılı Ocak ayı içerisinde, verdiğiniz her yeni otomatik ödeme talimatına 50 TL Para Puan kazanılabiliyor. Verilen otomatik ödeme talimatının yeni olması gerekiyor. İptal işlemi yapılarak yeniden verilen talimatlar kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Kampanyada, vadesiz mevduat hesabınız ya da kredi kartınız aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Her yeni otomatik ödeme talimatında 50 TL olmak üzere, en fazla 100 TL Para Puan kazanabiliyorsunuz.

Kazanılan Para Puanlar, yükleme tarihinden itibaren 25 gün içerisinde kullanılabiliyor. Otomatik ödeme talimatı verilen faturanın, kredi kartından olması durumunda, 30 Haziran 2022 tarihine kadar en az 1 defa ödenmesi gerekiyor. Vadesiz Mevduat hesabından verilen talimatlardaysa, 28 Şubat 2022 tarihine kadar en az 1 defa ödenmesi gerekiyor. Bunun yanında, talimatlandırılmış faturanın en az 31 Temmuz 2022 tarihine kadar açık olması koşulu bulunuyor.

Bu koşulların yerine gelmemesi halinde, ödül olarak verilen Para Puanlar, harcanmış olsa bile geri alınıyor. Harcanmış olması durumunda, borç bakiyesi olarak extreye yansıtılıyor. Faturanın ödeme tarihinde, kredi kartı ya da vadesiz mevduat hesabının limitinin yeterli olmaması halinde, ödeme gerçekleştirilmiyor. Eğer varsa Talimatlı Ek Hesap Limiti kullanılarak fatura ödemesi otomatik olarak yapılıyor. Ek hesap kullanımıyla fatura ödemesi gerçekleştirilirse, güncel faiz oranıyla ek hesap kullanım ücreti yansıtılıyor.

Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabiliyor. QNB Mobil uygulaması, İnternet Şubesi ya da çağrı merkezlerine başvurarak, otomatik ödeme talimatlarınızı hemen oluşturabiliyorsunuz. Kampanyaya Enpara ve ticari kartlar ile katılım gerçekleştirilemiyor. Bireysel kartlar ve vadesiz mevduat hesapları aracılığıyla verilen talimatlardan ödül kazanılabiliyor. Daha önce talimatı verilmiş faturaların iptal edilerek yeniden talimat oluşturulması halinde, kampanyaya dahil edilmiyor. Kampanyadan sadece yeni otomatik ödeme talimatları yararlanabiliyor.