Ekranların sevilen ve büyük bir heyecanla izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor, 2023 yılında ayrı bir formatla geliyor. Acun Ilıcalı'nın yapmış olduğu bir duyuruda, 2023'ün daha öncekilerden daha farklı bir formatta olacağını ve yalnızca bedensel performans değil zekanın da önemli olacağını öğrenmiştik. Bunun ardından heyecanlı bekleyiş daha da arttı ve 2023 Survivor kadrosu merakla beklenmeye başlandı. İşte yeni sezon Survivor için iddia edilen bazı isimler!

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

All Starlar ve Fenomenler

Sevilen yarışma Survivor 2023 sezonu için yapılan çalışmalar sürerken bu sezonda yarışmanın All Star ve fenomenler arasında yapılacağına dair önemli iddialar konuşuluyor. Oldukça kuvvetli bulunan iddialarda kimlerin yer alacağı is büyük bir soru işareti. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı, sunuculuğunu ise Murat Ceylan'ın üstlendiği yarışmada, daha öncesinde 2010 ve 2015 yıllarında bulunan Hakan Hatipoğlu'nun All Star kadrosunda yer alacağı iddia ediliyor. Aynı şekilde söylentilere göre 2019 yılında gönüllüler takımı ile birlikte yarışan Hikmet Tuğsuz'u da bu sene Dominik'te göreceğiz.  2021 yılında dikkat çeken isimlerden birisi olan Stevan Salam da All Star kadrosunda yer alması beklene isimlerden.

Panorama Sunucusu Kim?

Semih Öztürk, aklı oyunları ile katıldığı sezonlarda dikkatleri üzerine çekmişti. Bu durumda onun da Survivor Panorama'dan oyunlara transfer olacağı bekleniyor. All Star kadrosunda olması beklenen bir isim de Damla Can. Ayrıca All Star kadrosu içerisinde görmeye alışık olduğumuz Merve Aydın'ın şampiyonluk için Dominik' e döneceği de tahmin ediliyor. All Star kadrosunun karşısına çıkacak olan fenomen kadrosuna ise Fester Abdü lakabı ile bilinen YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, TikTok'tan alışkın olduğumuz Merve Yalçın, Cellat lakabı ile bilinen ve TikTok'ta da büyük bir kitlesi olan Özgür Deniz Cellat'ın Survivor fenomen kadrosunda yer alacaklarına ilişkin iddialar bulunuyor. Ayrıca bir sosyal medya fenomeni ve şarkıcı olan Yaren Alaca da yine Survivor 2023'te görmeyi düşündüğümüz isimler arasında yer alıyor. Yarışmanın sevilen isimlerinden birisi olan Evrim Keklik ise bu yıl yarışmacı olarak değil ama Panorama sunucusu olarak karşımıza gelebilir. Evrim Keklik'in yanında yorumcu olarak ise Ayşe Yüksel yer alabilir. Tüm bu isimlerle bizi bu yıl yine heyecan dolu bir Survivor bekliyor olacak gibi görünüyor.