Sete girmeye hazırlanan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in yeni aşkı Burak Özçivit'i çok kıskandıracak!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti tam gaz tatillerine devam ediyor, yeni sezonda hem Burak Özçivit hem de Fahriye Evcen ekran karşısında seyircilerle buluşacak. Hem yılın yorgunluğunu atmak hem de yeni sezona enerji toplamak için ailecek güzel bir tatilin tadını çıkartan Özçivit ailesinden tatil fotoğrafları geliyor. Geçtiğimiz gün balık tutan Burak Özçivit'in ardından Fahriye Evcen de kendine yeni bir "yaz aşkı" bulmuşa benziyor. Güzel oyuncunun daimi aşkı Karan'la verdiği pozlar sosyal medyada olay oldu. Anne oğulun bu güzel pozlarına kısa sürede like ve yorum yağmuru geldi!

Yeni Sezonda Ekranlara Dönüyor!

Bildiğiniz gibi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti sosyal medyanın en sevilen aileleri arasında yer alıyor. Magazin sansasyonlarından uzak durmaya gayret gösteren çiftimiz oğulları Karan'la birlikte huzurlu bir hayatın tadını çıkartıyor. Sık sık ekranlarda gördüğümüz ailemizi, bu yıl önceki senelere kıyasla daha fazla göreceğiz!

2017'de Burak Özçivit'le hayatını birleştirdikten sonra ekranlardan uzak durmayı tercih eden Fahriye Evcen 2019'da oğlu Karan'ı dünyaya getirince kendini Karan'a adadı. Oğlu için bakıcı ya da yardımcı tutmak istemeyen Fahriye Evcen, kendisine gelen dizi ve film projelerini reddederek; hem Burak Özçivit'le hem de Karan'la ilgilenmeyi tercih etti.

Fahriye Evcen'in Yeni Aşkı!

Fakat bu süre içinde Fahriye Evcen hiçbir zaman ekranlardan uzak durmadı! Birden fazla marka ile işbirliği içinde olan güzelimiz her daim reklamlarla günümüzü aydınlatmaya devam etti. Hatta son olarak Karan'la birlikte bir bebek bezi reklamı için kamera karşısına geçti! Yeni sezonda da bir diziyle anlaşan Fahriye Evcen, sete girmeden önce oğlu Karan'la vakit geçirmeyi ihmal etmiyor.

Bugün Instagram hesabından oğluyla fotoğraf paylaşan Fahriye Evcen "aşkım" notunu da iliştirmeyi ihmal etmedi. Aman bu aşk pozlarını Burak Özçivit gömesin çok kıskanır!