Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

2022 yılının en gözler önünde yürüyen boşanma davalarından birisi, tüm dünyanın tanıdığı ünlü oyuncular Amber Heard ve Johnny Depp'in boşanma davası oldu. Birbirleri hakkındaki iddialar, hayranlarını şaşırtan olaylar derken sonunda mahkeme de bir karara varmış ve gerekli tazminatlar taraflar arsında dağıtılmıştı. Ve bu zorlu süreçten başarıyla çıkan isimse Johnny Depp oldu. Bunun ardından büyük tazminatlar ödemek durumunda kalan Amber Heard'dan ise zehir zemberek bir açıklama geldi. Heard, yargı sistemine güvenimi tamamen yitirdim diyerek daha fazla mücadele edemeyeceğini açıkladı. İşte detaylar!

Depp: "Onur Duydum!"

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen ve Hollywood'un en çalkantılı davalarından birisi olan Amber Heard ve Johnny Depp'in boşanma süreci, dünyanın yakından takip ettiği davalardan oldu. Uzun bir süre ABD Virginia'da gerçekleşen ve tüm dünya kamu oyunun gözleri önünde süren davanın sonucunda ise Amber Heard'ün Johnny Depp'i karaladığına karar verildi ve mahkeme Depp'in lehine sonuçlandı. Amber Heard'in, karalama ve iftira suçuna karşı 15 milyon dolar tazminat ödeme cezasına hükmedilmesi sonucunda Depp "Jüri bugün bana hayatımı verdi. Onur duydum" şeklinde bir açıklamada bulundu.

Heard: "Hukuk Sistemine İnancımı Kaybettim"

Açıklanan dava sonucunu Amber Heard ise; “Bugün hissettiğim hayal kırıklığını hiçbir kelime açıklayamaz” şeklinde bir ifadeyle karşıladı. Heard açıklamasında ayrıca, “Bu kararı, korunmasız tanıklığımın eğlence ve sosyal medya yemi olarak kullanıldığı Amerikan hukuk sistemine olan inancımı kaybettiğim için verdim. Aile içi ve cinsel şiddete maruz kaldım. İfademi doğrulayan çok sayıda doğrudan kanıtın dışlandığı ve popülerlik ve gücün akıl ve mantıktan daha önemli olduğu bir mahkeme salonuna tabi tutulduğum bir davada neredeyse tüm kaynaklarımı tükettim. Bu sürede tekrar yaşayamayacağım bir tür aşağılanmaya maruz kaldım. İtirazım başarılı olsa bile en iyi sonuç, yeni bir jürinin yeniden yargılaması olacaktı ve ben bunu üçüncü kez yaşayamam. Zaman değerlidir ve zamanımı verimli ve amaçlı bir şekilde geçirmek istiyorum. Çok uzun yıllar boyunca, beni ve ifade özgürlüğü hakkımı koruyamadığını gösteren zorlu ve pahalı bir yasal süreçte kafeslendim. Sadece finansal değil aynı zamanda psikolojik, fiziksel ve duygusal olan imkansız bir faturayı riske atamam." şeklinde devam etti.