Magazin kraliçesi Seren Serengil, yaşadığı ciddi sağlık problemlerinden kurtulmak için ciddi bir ameliyat geçirdi. Ama ayaklandığı anda işinin başına dönmek zorunda kaldı!

Seren Serengil, doğduğu günden bu yana ünlü olan ve bu şöhretini korumak için elinden geleni yapan bir isim. Kaliteli bir eğitimi bile bu uğurda reddedip "en genç assolist" olarak sahnelere çıkmaya başlayan Seren Serengil, yıllar boyunca hem oyunculuk hem de şarkıcılık kariyerinde ilerlemeye devam etti. Ama şarkılarından çok kişiliği ve girdiği polemiklerle tanındı. Sansasyon ve tartışma nerede, Seren Serengil oradaydı! Zaten, son yıllarda da buna en uygun mesleği buldu, magazin yorumculuğu!

Canlı Yayında Olan Oldu

Seren Serengil

Son dönemde başladığı magazin yorumculuğu işinde bir marka haline gelen Seren Serengil, yorumladığı isimlerden daha çok habere konu olmuş olabilir! Ama en azından şişmanlık haberlerine konu olmak istemediği için kendince fazla bulduğu kilolarını vermek istedi. Bu uğurda son derece bilinçsiz bir şekilde mide küçültme ameliyatları geçirdi. Sonunda, Dumping Sendromu'na yakalandı. Sağlığına da dikkat etmediği için durumu giderek kötüledi ve canlı yayında bayılıverdi! O günden sonra kendine çekidüzen verdi ancak sağlığına kavuşmak için son treni neredeyse kaçıracaktı!

Aylarca Bekledi

Seren Serengil-1

Doktorların ciddi biçimde uyardığı Seren Serengil, sağlığına dikkat edeceğine ve stresten uzak duracağına söz verdi. Bir de hayati derecede önemli olan ameliyatlardan artık kaçmayacağına! Son derece zayıf olan vücudunun toparlanmasını bekleyen ünlü isim, bu süreçte yalancılıkla bile suçlandı. Ama aylardır beklenen gün geldi ve nihayet ameliyatını oldu. Sonra da hemen işinin başına döndü!

"Dikişlerim Alınmadan..."

Seren Serengil-2

Yeni sezonda bir kadın programı sunmak isteyen Seren Serengil, bu fikrinden vazgeçip çok sevilen "Söylemezsem Olmaz"a devam kararı almıştı. O ameliyatta olduğu için de yeni sezon tanıtımı onsuz çekilmişti. Ayağa kalktığı anda da ilk işi tanıtım filmine katılmak oldu!

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

"Ameliyat olalı tam dört gün oldu.. İlk defa bu sabah yataktan kalktım daha dikişlerim alınmadan tanıtım çekimini gecikmeli de olsa çektim.." diyen Seren Serengil, kendisini hasta yatağında bile enerjik ve gülen yüzlü haline çevirdiklerini söylediği yapımcısına ve ekibine teşekkür etti.