Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Amerikan güreşinin dünya genelinde tanınmasında da büyük katkısı olan büyük efsane Hulk Hogan, bir sırt ameliyatı geçirdi. Ameliyat sonrasında yürüyemeyen dev cüsseli Hogan’ ın bu hali sevenlerini fazlasıyla üzdü. Hulk Hogan artık koltuk değneği kullanmadan yürüyemiyor.

Dünyanın en popüler güreşçisi olarak da tanınan Hulk Hogan’ ın gerçek adı Terry Gene Bollea. Güreşçi şu anda 69 yaşında ve Amerikan güreşi sporunun yıpratıcı etkileriyle de mücadele ediyor. Amerikan güreşi sporunun ilk ve en büyük efsanelerinden biri olan Hulk Hogan, dev cüssesiyle dünyaca tanınmış bir sima haline gelmişti. Ardından birçok filmde ve dizide boy gösteren Hulk Hogan’ sevilen bir Hollywood yıldızı haline gelmişti. Yakın zamanda sporun yıpratıcı etkileri nedeniyle oluşan hasarı düzeltmek amacıyla bir sırt ameliyatı geçiren ünlü güreşçi, artık koltuk değnekleri kullanmadan yürüyemez hale geldi.

Hulk Hogan Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor

Hogan’ ın geçirdiği operasyonun sinirlerine zarar verdiği ve değnek kullanmadan ayakta duramadığı belirtildi. Hogan’ ın yine güreşçi olan arkadaşı Kurt Angle, sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımda, Hogan’ ın bacaklarında ki hasarın kalıcı olup olmadığının henüz belli olmadığını söyledi. Bacaklarda ki hasarın ne kadar ve kalıcı olup olmadığı tedavinin ilerleyen sürecinde belli olacak. Buna göre Hulk Hogan’ ın yeniden yürüyüp yürüyemeyeceği de belli olacak.

Hulk Hogan 69 yaşında ve özellikle 80’ li ve 90’ lı yıllarda birçok dizi ve filmde oynayarak dünyanın en tanınmış yıldızlarından biri olmuştu. Hulk Hogan uzun dönemdir herhangi bir yapımda yer almıyordu. Buna rağmen çok büyük bir fan kitlesine sahip olan güreşçi, aynı zamanda Amerikan Güreşi sporunun da en büyük ve hatta ilk efsanelerinden biriydi.

Dev Adam Artık Hasta

Dev cüssesi ve sempatik tavırlarıyla Amerikan güreşinde kendisine efsanevi bir başarı ve yer edinmiş olan Hulk Hogan, aynı özellikleri nedeniyle Hollywood tarafından da değerlendirildi. Başrolünü oynadığı birçok dizi ve sinema filminde yer alan Hulk Hogan, bu sayede dünyada çok daha fazla tanınan biri haline geldi. Dolayısıyla en popüler Amerikan güreşi sporcusu lakabıyla anılıyor.