HaberEkspresi.NET

Anıl Altan: Kızlarımı kıskanacağım

Anıl Altan, kızlarına ilettiği duygu dolu ilk Babalar Günü mesajını paylaştı.

Anıl Altan: Kızlarımı kıskanacağım
49 okunma
09 Haziran 2019 - 23:52

“İkizlerimiz olacağını çok geç öğrendik”

“ Bence kızlarımı kıskanacağım”

“Kızlarımın güçlünün değil haklının yanında duracağına eminim”

“ Hala tam idrak edemediğim bir durum baba olmak ama çok güzel bir duygu”

Sosyal medyanın en sevilen isimlerinin başında gelen Anıl Altan, ilk kez kutlayacağı Babalar Günü heyecanını MAG Haziran sayısı için verdiği özel röportajında paylaştı. İkiz bebek sahibi olacaklarını dört ay sonra öğrendiklerini söyleyen sevilen oyuncu, “ Pelin ilk doktora gittiğimizde aslında görmüş ve o zamanki doktorumuzu uyarmıştı. Ancak doktorumuz lekedir demişti. Ben askere gidip geldikten sonra tekrar doktora gittiğimizde tekil gebelik olarak bildiğimiz hamilelik süreci ikiz bebeklerimizin olacağını öğrenmemiz ile perçinlendi” diyerek hamilelik sürecinde başlarından geçen ilginç olayı anlattı.

Sempatik tavırları ve samimi halleri ile izleyicilerinin bir kez daha gönüllerini fetheden oyuncu çiftin anne , baba olarak yaşadıkları serüveni samimi röportajında paylaşan Anıl Altan, kızlarına ilettiği duygu dolu ilk Babalar Günü mesajında şunları söyledi: “Hep doğru yolda, güçlünün değil haklının yanında yürüyorsunuzdur buna eminim. Sizleri çok seviyorum ve her zaman her durumda yanı başınızdayım. Benimle her şeyi paylaşabilirsiniz güzel kızlarım. Sizi her zaman canından çok seven babanız”

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile başarılı bir sezon geçiren güzel oyuncu Eda Ece’nin kapak yıldızı olduğu MAG Haziran sayısı “Babalar Günü” özel röportajları, samimiyeti ve enerjisi ile gönülleri fetheden İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, Yeni Gelin dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Jessica May röportajı,dopdolu içeriği ve yazarları ile www. magdergi. com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.