Ev satın almayı düşünenler için 2 kamu bankasından büyük fırsat geldi. Vakıfbank ve Halkbank, 2022 yılında ev fiyatları artarken, ucuza ev satın alma imkanı sunuyor. Bankadan konut satışının avantajlarından yararlanmak isteyeler için Vakıfbank ve Halkbank konut satışları gerçekleştiriliyor. İşte Vakıfbank ve Halkbank tarafından gerçekleştirilen konut satışlarında şartlar ve güncel satış ilanları!

Vakıfbank’tan Satılık Ev

Vakıfbank, ipotek ve borç vesilesiyle eline geçen konutların satışını çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyor. Vakıfbank’tan satışı yapılan taşınmaz arasında bireysel konutların yanı sıra arsa ve işyeri niteliğindeki taşınmazlarda bulunuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank konut satış hizmetleri kapsamında elindeki konutların satışını gerçekleştiriyor. Söz konusu satışlar ihale usulünde “İntengo” platformunda çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Vakıfbank’ın yayınlanan konut satış ilanlarındaki ihalelere katılmak isteyenler teminat bedelini yatırıyor. Böylelikle ihaleye katılarak, ihale süresi sonunda en yüksek teklifi vererek, konutu satın alabiliyor. Üstelik bu süreçte 120 ay vade ve %1.29’dan başlayan faiz oranları sunulan Vakıfbank konut kredisi desteğinden de yararlanılabiliyor.

Vakıfbank Ankara Beypazarı’nda 2+1 Daire 135.000 TL

Vakıfbank tarafından satışı gerçekleştirilen konutlar arasında Ankara’nın Beypazarı ilçesi Ayvaşık mahallesi Karapınar mevkii küme evleri 31.Cadde Akropol Termal Şehir A4 Blok kat 1 daire 4 adresindeki konut satışta bulunuyor. 2+1 100 metrekare ölçülere sahip olan apartman dairesi 135.000 TL başlangıç bedeli ve 6.750 TL teminat bedeliyle satışta bulunuyor. Ayrıca ilana teklif vermek isteyenlerin minimum 2.500 TL artış sağlayacak şekilde yeni teklif vermesi gerekiyor.

Halkbank’tan Konut Satışı

Bir diğer kamu bankası Halkbank’ta 2022 yılında ucuza ev sahibi olma imkanı sunuyor. Halkbank Gayrimenkul tarafından bankaya olan borçlar nedeniyle icradan gelen taşınmazların satışı gerçekleştiriliyor. Bu satışlar açık arttırma usulünde oluyor ve Halkbank Gayrimenkul web sitesinde elektronik ihale şeklinde gerçekleştiriliyor. Bu ihalelere katılabilmek için ilanlar için ayrı ayrı olarak belirlenen teminat bedellerinin yatırılması gerekiyor. Teminat bedelini yatıranlar ihale süresi boyunca teklifler verebiliyor ve ihale sona erdiğinde en yüksek teklife sahip olarak, evi satın alma hakkını elde ediyor.

Halkbank’tan Ankara Elmadağ’da 1+1 Daire 420.000 TL

Halkbank’ın Ankara Elmadağ ilçesinin İsmetpaşa Mahallesi Derya Sokak Güven Apartmanı no:3/1 adresinde bulunan 1+1 95 metrekare apartman dairesi güncel satışta bulunuyor. İhaleye katılmak isteyenler 12.600 TL teminat bedelini ödeyerek, 420.000 TL başlangıç bedeli üzerinden teklif verebiliyor. Her teklifte 2.500 TL artış sağlanması gerekiyor.