Ankara'da akıllara durgunluk veren inanılmaz bir kaza yaşandı. Bilindiği gibi özellikle Doğu illerinden birçok aile tarım işçisi olarak çalışmak üzere başka illere göç ederek istihdam olanakları arıyor. Bu ailelerden birisi olan Ekinci ailesi de Mardin'den göçerek Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bir tarlada çalışmaktaydı. Bu esnada Beypazarı ilçesinde tarlada çalışırken minibüsün altında uyuttukları çocukları ezilerek hayatını kaybetti. Tarlada çalışan anne, henüz 2,5 yaşında olan kızı Elif Ekinci'yi uyuttuktan sonra minibüsün altına yatırdı. Baba Necip Ekinci ise Elif'in nerede uyuduğundan habersizdi. Bu esnada çocuk uyurken minibüsün hareket etmesinin ardından 2,5 yaşındaki çocuk ezilerek hayatını kaybetti. Yaşanan olayın ardından ise baba Necip Ekinci jandarma tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı. İşte haberin detayları!

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Babasının Haberi Yoktu!

Birçok tarım işçisi gibi Ekinci ailesi de çocukları ile birlikte Mardin'den Ankara'nın Beypazarı ilçesine gelerek tarlada çalışmaya başladılar. Çocukları Elif Ekinci henüz 2,5 yaşında olduğu için o da yanlarında olan aile bu şekilde çalışmaya devam ediyordu. Dün öğle saatlerinde Ankara Beypazarı ilçesi Kırbaşı Mahallesi'nde bulunan bir tarlada çalışmak için Mardin'den tarım işçisi olarak Beypazarı’na gelip yerleşen ailenin kızı Elif Ekinci, tarlada çalışan annesi tarafından uyutuldu. Çocuğu uyutan anne bunun ardından 2,5 yaşındaki Elif Ekinci'yi minibüsün altına yatırdı. Bunun ardından çocuğun orada yattığından ve uyuyor olduğundan habersiz olan baba Necip Ekinci, minibüsü hareket ettirince Elif Ekinci, aracın altında ezilerek ağır yaralandı.

Ağır Yaralandı, Ama Maalesef Kurtarılamadı!

Henüz 2,5 yaşında olan Elif Ekinci'yi tarlada uyuttuktan sonra minibüsün altına yatıran anne çalışmaya devam ederken baba Necip Ekinci ise Elif'in uyuduğu yerden habersiz bir şekilde minibüsü çalıştırdı. Bunun ardından ezilen 2,5 yaşındaki Elif ağır yaralı olarak Beypazarı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Elif, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Elif'in durumundan haberdar olan ve hastane önünde olan yakınları Elif'in ölümünü duyunca gözyaşlarına boğuldu. Aile yaşadığı acı kaybın şoku ve üzüntüsü içinde. Baba Necip Ekinci ise sorgulanmak üzere jandarma tarafından gözaltına alındı. Küçük Elif Ekinci'nin ölümüne dair ise jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.