Her geçen gün artan sayıda karşımıza çıkan kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Bu kez de Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen olayda 3 gündür kendisinden haber alınamayan Aynur Çiçek, erkek arkadaşının evinde ölü bulundu. 35 yaşında ve 3 çocuk annesi olan Aynur Çiçek'i öldürerek kaçan Şenol Çankaya, yakalanarak gözaltına alındı. Aynur Çiçek'in ise bundan 3 gün önce öldüğü belirlendi. İşte haberin detayları!

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Genç Kadın 3 Gün Önce Ölmüş!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen olayda, 35 yaşındaki Aynur Çiçek'ten haber alınamaması üzerine Emniyet Müdürlüğü ekipleri aramaya başladılar. Aynur Çiçek'in en son bir süredir görüşmediği eski erkek arkadaşı ile  görüştüğü bilgisine ulaşan emniyet güçleri, Şenol Çankaya üzerine yoğunlaştılar. Genç kadının yakınları, telefonda çelişkili bilgiler veren Şenol Çankaya'nın Emek Mahallesinde bulunan evine gittiklerinde Aynur Çiçek'i evde Aynur Çiçek'i yerde yatarken buldular. Bunun üzerine derhal emniyet güçleri ve sağlık ekiplerine haber veren yakınları 3 gündür genç kadından haber alamadıklarını bildirdiler. Olay yerinde yapılan incelemeler sonucunda ise genç kadının 3 gün önce yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.

3 Çocuğu Vardı

Yapılan incelemeler ve sorgulamalar sonrasında Şenol Çankaya'nın Aynur Çiçek'i boğarak öldürdüğü belirlendi. Genç kadının eski erkek arkadaşı olan Şenol Çankaya, yapılan sağlık kontrollerinin ardından Asayiş Büro Amirliğine götürülerek sorgusu tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Savcı tarafından gerçekleştirilen sorguda Şenol Çankaya, Aynur Çiçek ile bir süredir arkadaşlık yaptıklarını belirtti. Eve gelip bir süre alkol aldıktan sonra tartışmaya başladıklarını söyleyen şüpheli Çankaya, tartışma esnasında kıskançlık krizine girdiğini anlattı. Bu sırada sinirlerine hakim olamayarak Aynur Çiçek'i elleriyle boğarak öldürdüğünü belirtti. Bunun üzerine 'Kasten öldürmek' suçundan sulh ceza hakimliğine sevk edilen Şenol Çankaya tutuklandı. Eski erkek arkadaşı tarafından öldürülen Aynur Çiçek'in ise, 2007 yılında evlenerek 2'si kız 3 çocuğu olduğu öğrenildi. Eşiyle yaşanan tartışmaların artması sonucunda ayrıca şiddet gördüğü öne sürülen ve çocuklarını bırakarak evden ayrılan Aynur Çiçek, 2018'de boşandı. Mahkeme tarafından çocukların velayeti eş İ.Y.'ye verildi. Ancak İ.Y., iddiaya göre, çocuklarına şiddet uygulamaya başlayınca Aynur Çiçek, çocuklarını 2018 yılında babalarından gördüğü şiddet nedeniyle polis merkezine şikayetçi oldu. Çocuklar sosyal hizmetler uzmanları tarafından görüşülerek babadan alınıp Adıyaman'da yetiştirme yurduna yerleştirildi.