Antalya’ da yaşanan ilginç olay, kalabalık plajda birçok kişinin şahitliğinde gerçekleşti. Sahibi serinlemek için tarafından denize sokulan eşek, boğuldu. Süratle karaya çıkardığı eşeğe suni teneffüs yapan sahibi tarafından, uzun süre kurtarılmaya çalışıldı. Ancak tüm çabalar sonuçsuz kaldı ve eşek boğularak öldü.

Eşeğe Suni Tenefüs!

Antalya’ nın Alanya ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Kleopatra Plajı, son derece ilginç bir olaya tanıklık etti. Mehmet D. İsimli kişi, sahibi olduğu eşekle birlikte plaja geldi. Hava çok sıcak olduğu için, hem kendisi serinlemek isteyen hem de eşeğini serinletmek isteyen Mehmet D., elekle birlikte denize girdi. Çevredekilerin meraklı bakışları altında denizde bir süre denizde kalan Mehmet D., bir süre sonra eşeğin çırpınmaya başladığı gördü. Eşeğin boğulma tehlikesi yaşaması üzerine, Mehmet D. Kendi çabalarıyla eşeği sahile çıkardı. Eşeğin hareketsiz olduğunu gören Mehmet D., suni teneffüs yapmaya başladı. Uzun süre suni teneffüsle yaşama döndürmeye çalıştığı eşeği kurtaramadı.

Uzun çabalarla yaşama döndüremediği eşeğin başında çok üzülen Mehmet D., dakikalarca eşeğe sarılarak ağladı. Bu esnada çok kalabalık olan plajda bulunan birçok kişi tüm bu olanlara şahit oldu. Telef eşeğe sarılarak ağlayan Mehmet D.’ Nin durumuna üzülen birçok kişi onu teselli etmeye çalıştı.

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Eşek Belediye Ekiplerince Kaldırıldı

Olay hakkında bilgilendirilen belediye ekipleri, olay yerine intikal ederek, eşeği gömülmek üzere sahilden kaldırdı. Bu sırada Mehmet D. İfadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Eşeğin ölümü sonrasında ki çabaları sırasında ve sonrasında onu Mehmet D.’ Yi teselli etmeye çalışan, içlerinde yabancı turistlerinde olduğu birçok kişi oldu.

Eşeğe suni teneffüs yaparak onu yaşama döndürmeye çalışan ve büyük çaba gösteren Mehmet D. herkesin yüreğine dokundu. Buna karşın eşeğini kurtaramayan Mehmet, uzun süre boyunca eşeğine sarılarak gözyaşları döktü. Ağladığı sırada çevreden birçok kişi telef olan eşeğin yanına gelerek Mehmet D.’ yi teselli etmeye çalıştı. Mehmet D.’ nin suni teneffüs yaptığı ilginç görüntüler, kameralarla kayda alındı. Daha benzeri görülmemiş bir olay yaşayan Kleopatra plajı, böylesi ilginç bir olayla dünyada gündem oldu.