Araba almak isteyenlere inanılmaz bir fırsat sunan Kuveyt Türk faizsiz araç kredileri ile yoğun talep görüyor.

Kuveyt Türk uzun yıllardır ülkemizde sürdürdüğü faizsiz bankacılık sistemli bankacılık hizmetleriyle, üstün nitelikli hizmetleri bireysel ve kurumsal müşterilerine sunuyor. 2021 yılında da Kuveyt Türk faizsiz kar paylı araç kredisi kampanyalarıyla ikinci el ya da sıfır otomobil almak isteyen müşterilerine özel destekler sunuyor. Faizsiz olarak sunulan bu kredi destekleri aynı zamanda ideal geri ödeme vadeleri ve uygun fiyatlara sahip.  

Kuvey Türk Faizsiz Araç Kredisi Avantajları

Otomobil satın almak isteyen ancak yeterli oranda birikmiş parası bulunmayan herklesin sıfır ya da ikinci otomobil sahibi olmak için Kuveyt Türk araç kredisi koşulları hakkında bilgi alması önem taşıyor. Kar payı sistemiyle ve faizsiz olarak hazırlanan kampanya, aylık 1.51 gibi düşük bir oranla uygulanan kar payı bulunuyor. Buna göre kredi kullanımlarında aylık faiz ödemesi yapılmıyor. Kredinin sıfır ve ikinci el otomobiller için kullanılabiliyor olması, en önemli avantajlarından biri olarak öne çıkıyor.

Kuvey Türk Faizsiz Araç Kredisi Kullanım Koşulları Nelerdir?

Bankanın kar payı sistemiyle ve faizsiz olarak kullandırdığı bu araç destek kredisi koşulları arasında, ikinci el ve sıfır otomobil alımları için kullanılabilmesi ilk koşul olarak yer alıyor.

İkinci el otomobillerde ve sıfır otomobillerde, 8 yaşa kadar ulaşmış otomobiller kredi için destek alınabilen araçlar oluyor.

İkinci el otomobillerde aracın yaşı ve kullanılan kredi miktarının vade sayısı 108 ay ile sınırlandırılmış. Diğer bir anlatımla yaşı yüksek olan araçlar için vade sayısı düşüyor. Yani, 6 yaşında ikinci el otomobil için vade sayısı 36 ay olurken, 7 yaşında bir otomobil için vade sayısı 24 aya düşüyor.

Otomobil kredilerinde uygulanan minimum peşinat miktarı, bu kampanyada aracın modeli ve türüne göre değişiklik gösteriyor. Bunun için aracın belirlenerek başvurunun yapılması gerekiyor.

Bununla birlikte araç kredisinin kullanım miktarı belirlenirken sıfır araçlarda satış değeri geçerli kabul edilirken, ikinci el otomobiller için Kasko değeri göz önünde bulunduruluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi Limitleri

Araç kredisi kampanyası ikinci el ve sıfır otomobiller için gereçli. Buna göre

  • 120.000 TL’ye kadar araç bedelinin %70’i
  • 120.000 ile 300.000 TL arasında bulunan araç bedellerinin %50’si
  • 300.000 ile 750.000 TL arasında bulunan araç bedellerinin %30’u
  • 750.000 ile 1 milyon 500 bin TL arasında bulunan araç bedellerinin %20’si oranında kredi kullanımı mümkün oluyor.