Yılın başından bu yana, otomobil üreticileri tarafından birbiri ardına yeni kampanyalar açıklanıyor. Her biri çeşitli avantajlar sunan kampanyalar, sıfır otomobil sahibi olabilmemizi kolaylaştıracak özelliklere sahip. Toyota, bu kampanyaları kullanıcılara sunan üreticilerin başında geliyor. Çeşitli modeller için geçerli ve sınırlı kampanyaların bir bölümü bitti. Buna karşın Toyota Mart ayı itibariyle yeni kampanyalarını duyurdu. Hazırlanan yeni kampanyalar ve hangi modellerde geçerli olduğuyla ilgili ayrıntıları, içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Toyota Yeni Hilux 100.000 TL Kredi  %0,69 Faiz Oranı Kampanyası

Akıllı güvenlik sistemleri, ileri teknoloji tasarım ve daha birçok özelliğe sahip olan Hilux, güçlü ve her ortamda sürüş kontrolünün sizde olmasını sağlayan bir Toyota modeli, Toyota’ nın arazi araçlarında ki üstünlüğü, uzun yıllardır devam ediyor ve edinilen tecrübelerle, teknik ve teknolojik gelişmeler başarıyla harmanlanıyor. Ortaya çıkan yeni sonuçlar, döneminin en güçlü otomobili olmaya ve efsaneyi sürdürmeye devam ediyor.

Toyota’nın hazırladığı yeni kampanyayla, bu güçlü otomobillere sahip olabilmek artık daha da kolaylaşmış durumda. Kampanyayla Toyota Hilux modeli satın almak isteyen herkes, 12 ay vade seçeneğinde, % 0,69 gibi eşsiz bir faiz oranından faydalanabiliyor. Şehirde ve arazide kullanılabilen özelliklere sahip, yüksek konfor sağlayan, Hilux modellerinden birine sahip olmak için, bu olağanüstü fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Toyota Proace City ve Proace City Cargo o Faizli Kredi Kampanyası

İşiniz ve aileniz için avantajlı ve konforlu seçenekler sunan Proace City, Toyota’nın en çok talep gören modelleri arasında yer alıyorlar. Gerektiğinde çeşitli yüklerin taşınmasına ve gerektiğinde hafta sonu aile tatilinde, aradığınız her türlü konforu sunmak üzere tasarlanmış olan modeller, özellikleriyle büyük ilgi ve talep görüyor. Toyota’nın büyük kalite ve itibarıyla sunulan modelleri, satın almak için eşsiz bir fırsat hazırlanmış.

Proace City ve Proace City Cargo modellerinden herhangi birini satın almak isteyenler, 80.000 TL taşıt kredisini, 12 ay vadede % 0 faiz oranıyla kullanabiliyorlar. Hiç faiz ödemeden kullanabileceğiniz 80.000 TL kredi sayesinde, bu modelleri hemen satın alabilirsiniz. Toyota tarafından yeni sunulan bu kampanya, büyük bir ilgi görmüş durumda. Dolayısıyla bu modellerden herhangi birini almak istiyorsunuz, stok sorunuyla karşılaşmamak için hemen başvuruda bulunmanızı tavsiye ediyoruz.