Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Araç sahibi olmak insanı özgürleştiriyor. Bir aracı olanlar, seyahat etmek için belli saatlere uymak, toplu taşımacılığa yetişebilmek için gittiği her yerden erken dönmek, yine toplu taşımacılığa yetişebilmek için sabahları erkenden kalkmak zorunda kalmıyor.

Şu sıralar içerisinde bulunduğumuz duruma bakılınca, araç sahibi olmak sağlığımızı korumak açısından da bir hayli önem teşkil ediyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını sebebiyle birçok kişi toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel aracıyla seyahat etmeye yöneliyor. Aracı olanlar bu konuda şanslı sayılırken araç sahibi olmayanlar araba almanın en avantajlı yolunu araştırıyor. Bu konuda da vatandaşa destek Denizbank’tan geliyor.

Denizbank Her Bütçeye Uyan Benzersiz Bir Taşıt Kredisi Sunuyor!

denizbank1-1

Denizbank, düşük faiz ve uzun vade ile son derece avantajlı bir taşıt kredisi sunuyor. Denizbank tarafından sunulan bu kredinin faiz oranı %1,81 olarak belirlenirken, vade süresi 60 ayı bulabiliyor.

Denizbank’ın sunduğu bu kredi imkanından hem sıfır hem de ikinci el araçlar için faydalanılabiliyor. Sıfır km araç kredilerinde araç üzerine rehin tesis ediliyor. Kredi taksitlerinin sorunsuz ödenmesi halinde vade süresi sonunda rehin kaldırılıyor.

Araç Değerinin %70’ine Kadar Kredi Kullanılabiliyor!

Denizbank, sıfır km araç alımlarında proforma fatura bedeli 0-120.000 TL arasında olan araçlar için araç bedelinin %70’i, 120.001-300.000 TL arasında olan araçlar için araç bedelinin %50’si, 300.001-750.000 TL arasında olan araçlar için araç bedelinin %30’u ve 750.001-1.500.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin %20’si oranında kredi veriyor.

Denizbank’ın bu çok avantajlı taşıt kredisinden faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak, düzenli gelir sahibi olmak ve bu geliri belgeleyebilmek gerekiyor. Ayrıca kredi taksitlerinin, hane halkının aylık toplam gelirinin %50’sini geçmiyor olması şartı aranıyor.

Tüm bu avantajlara ek olarak Denizbank, kullandığınız taşıt kredileri için 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Böylece taşıt kredisini Denizbank’tan alanlar ilk 3 ay boyunca aracının keyfini sürerken taksit ödeme derdine düşmüyor. Geri ödemeler ise ister eşit taksitli, ister esnek ödemeli olarak düzenleniyor.

Denizbank’ın bu çok avantajlı kredisi sayesinde, araç sahibi olmak isteyen herkes hayallerine kavuşuyor. Üstelik kredinin geri ödemeleri de cebinizi yormuyor. Taşıt krediniz en yakın Denizbank şubesinde sizleri bekliyor.